Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nortol

    senior tag

    válasz alias3t #6141 üzenetére

    Szerintem meg jó lenne ha soha többet nem bukkanna fel ez az agyament téma.
    Szenvedjen mindenki a saját hite szerint, de ezt a hülyeséget Én örökre kiüzném a fórumról...

    Időközönként fellángol ez a vita.
    Az elején Én is vitáztam, aztám már csak mosolyogtam rajta, de mostmár kezd nagyon idegesítő lenni.

    A dolog nagyon egyszerü pedig.
    Vajon miért mondják, hogy a buherált romok sokkal gyorsabbak mint a gyáriak?
    Talán átírják az androidos programokat?
    Vagy csak ki vannak gyakva azok a programok, melyek állandóan futnának a háttérben, ezzel pedig foglalják a memóriát is?
    Ha pedig egy olyan programot szeretnél indítani, amit régebben használtál, legyen ez akár egy játék után egy hívásfogadás is akár, akkor a hívásfogadás minden egyes dolgához első nekifutásra ramot kell, hogy felszabadítson a készülék miközben a processzor is megdolgozik rendesen az ürítés alatt, majd ezután betud tölteni maga az alkalmazás is. Ez a folyamat általában sokkal több időt igényel, mint egy "üres" ramba betölteni a nulláról az alkalmazást.

    Tehát a buherált romok gyorsasága pontosan azért van, mert általában a szabad memória és a folyamatosan a memóriában tárolt programok optimális arányban és számban vannak jelen, így a telefon mindennapi használata során a felhasználó csak azt tapasztalja, hogy "húdegyorswazze" a gyárihoz képest...

Új hozzászólás Aktív témák