Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fiery

    veterán

    válasz rudi #9 üzenetére

    Nemtom, nekem nem tunt fel, hogy az Atom Z3770 lassu lenne, sot. Az elozo generacios Atomokhoz, de me'g a Brazoshoz kepest is nagyon furge. Nagyjabol ott van, mint a Jaguar alapu aktualis AMD low-power megoldasok. Kabinit meg Temash-t gondolom probaltal mar, na pont olyan, csak gyengebb 3D-ben. A T100-ra köpködnek itt-ott, sz'al azzal ovatosan, ne varj tole iPad Air elmenyt. Az egy relative olcso tablet, nem is fullos Bay Trail-T van benne (csak Atom Z3740), es nem "retina" a kijelzoje sem. De me'g mindig sokkal furgebb lesz, mint az elozo generacios Atomok (Cloverview, Cedarview).

    [ Szerkesztve ]

  • satz18

    őstag

    válasz rudi #9 üzenetére

    Ami tesztet láttam, azok alapján úgy tűnik, ez a probláma a Bay Trail-T esetében sem tűnt el, de már nagyon várom, hogy (kb. jövő héten) az Asus T100 a kezeim közé kerüljön. Meg fogsz lepődni.

    Microsoftnak lehet, ezért csak Internet Explorer van hozzá. A Firefoxot, Chrome-ot és a többi böngészőt el lehet felejteni, ami sokaknak kritikus problémát jelenthet. Bay Trailen is csak az internet explorer hasít. Váltottam is chromeról.

    Persze ez a kínálat sehol sincs a Google Play áruházhoz képpest, az Apple-ről meg ne is beszéljük.

    Még ezek sincsenek sehol a t100 alkalmazáskínálatához képest.

    Windows-alapon mindenképpen jobb alternatívának tartjuk az olcsóbb, de továbbra is vérszegény, Intel atomos tableteknél
    Ez így igaz, csakhogy a vérszegény atomhulladékok ideje lejárt, és itt a Bay trail, ami mellett viszont a surface esélytelen.

    [ Szerkesztve ]

    Asus G513QY, Samsung A52s 5G

Új hozzászólás Aktív témák