Hirdetés

2018. december 12., szerda

(#1) XuChi

XuChi
(PH! addikt)

De csúnyák szegények :(

(#2) Fred23 válasza XuChi (#1) üzenetére

Fred23
(PH! kedvence)

Nekem a kis Q300L tetszik, de rakhattak volna rá USB Type-C-t is!

(#3) AxBattler válasza Fred23 (#2) üzenetére

AxBattler
(PH! félisten)

+1, ha a Metis-nél nagyobb ház kellene, akkor vagy a Styx-et venném, vagy ezt.

PS4 Pro - Fortnite Bundle - 1év garanciával, beszámítással ~ 115k HUF ....... ............................... "Cable management is for the weak!" ................................

(#4) Tomy Yayo

Tomy Yayo
(senior tag)

Q300L nagyon bejön. Nincs nagy testvére?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#5) bambano

bambano
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

végre.

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#6) hackeeeee

hackeeeee
(Jómunkásember)

Nézegettem a HAF XB helyett, csak sajna a SilverArrow nem fért volna el. :(

Véleményem szubjektív... - Sapphire RX 580 Special Edition 8GB eladó

(#7) hegegabi80

hegegabi80
(őstag)

Q300L jól is néz ki, nem is túl nagy, és az ára is barátságos 14K-ért láttam alzában.

De találtam helyette kicsivel kisebb és szebb matx kuckót, de nagyon filóztam rajta.

(#8) AxBattler válasza hegegabi80 (#7) üzenetére

AxBattler
(PH! félisten)

Melyik lett végül?

PS4 Pro - Fortnite Bundle - 1év garanciával, beszámítással ~ 115k HUF ....... ............................... "Cable management is for the weak!" ................................

(#9) hegegabi80 válasza AxBattler (#8) üzenetére

hegegabi80
(őstag)

(#10) DraXoN

DraXoN
(őstag)
LOGOUT blog

pont tegnap lapozgattam az ipon-t és ott láttam a Q300L-t ... elösször csak "nem néz ki rosszul" volt az érzésem tőle... majd kicsit nézegettem, és olyan benyomásom lett, hogy valami nem stimmel.
1. mindenütt porszűrő.
2. valahogy egyformák az arányai.. eszembe jutott a tőle a thermaltake core v21 -es...
3. jobban nézve a képeket az egyik helyen a IO panel helye más volt mint a többin...
innentől adta magát, hogy a gyártó oldalára klikklejek ahol a "MULTIPLE POSITIONING OPTIONS" szöveg meggyőzött, hogy nem tévedtem..

végül .. wow .. lett a házról a véleményem amiben nagyot lök a ház ára is.

ha most építenék gépet amiben matx alaplapot használok, ez a ház nagyon benne lenne a kalapban...

The human head cannot turn 360 degrees... || Siemens A35 -> Siemens C55 -> Alcatel OT556 -> Flying F996 -> Nokia 5230 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia Z1 Compact -> Lenovo K3 Note -> LG v20 || FX8320; Rx470; 16GB; 240GB; 2x1TB

(#11) hackeeeee válasza DraXoN (#10) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Én gondolkoztam rajta, hogy lecseréltem rá a HAF XB Evo-t. El is beszélgettem róla az illetékessel, elég sokat is diskuráltunk róla. Már majdnem megrendeltem, akkor kanyarodtunk rá a CPU hűtő méretre, és ott vérzett el a dolog, sajnos. Ha az stimmelt volna, már otthon lenne a kuckó. :)

(#12) XuChi

XuChi
(PH! addikt)

Így olyan mint egy bevásárló kosár :D

[ Szerkesztve ]

(#13) bambano válasza XuChi (#12) üzenetére

bambano
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

ez most poén, vagy ilyet árulnak hivatalosan is?

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#14) DraXoN válasza bambano (#13) üzenetére

DraXoN
(őstag)
LOGOUT blog

Ez a hivatalos oldalon van kép.. gondolom adnak hozzá ilyen "kiegészítőt"...

hackeeeee:
lehet most is lecserélném rá a mostani házam, csak 2 gond lenne:
1. nekem is a CPU hűtő Hyper 212+ picit magasabb (pár millivel 161mm)
2. alaplapom fullAtx, így nem férne bele...

így marad majd akkora ha fejlesztek... akárhogy is, idénre tervbe van véve...

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Siemens A35 -> Siemens C55 -> Alcatel OT556 -> Flying F996 -> Nokia 5230 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia Z1 Compact -> Lenovo K3 Note -> LG v20 || FX8320; Rx470; 16GB; 240GB; 2x1TB

(#15) bambano válasza DraXoN (#14) üzenetére

bambano
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

:R

mennyit kerestem könnyen hordozható matx házat...

(#16) hackeeeee válasza DraXoN (#14) üzenetére

hackeeeee
(Jómunkásember)

Én microATX-re kerestem valamit, mert esetleg ha váltok később, akkor is valszeg megmarad ez a méret, vagy ITX. De a hűtő magasság.. :( Amúgy minden más frankó lett volna..

Így úgy döntöttem, hogy megmarad az XB.

(#17) zetor2000 válasza bambano (#15) üzenetére

zetor2000
(fanatikus tag)

Acél házakhoz keress "recovery magnet"-et :)
Az egy jó nagy füles mágnes. Ha nem túl erőset választasz. simán lejön... Ha a 160 kilósat, akkor 160+ kilóval kell húznod :)
Amúgy a folyami "kincsvadászok" (horgászok?) használják.

Angolórákat adok-veszek...

(#18) Fred23 válasza zetor2000 (#17) üzenetére

Fred23
(PH! kedvence)

Olyat én boltban még nem láttam -de ezek szerint csak nem kerestem eléggé-, viszont egy túlkoros mikró feláldozásával hamar össze lehet dobni egyet.

(#19) DraXoN válasza bambano (#15) üzenetére

DraXoN
(őstag)
LOGOUT blog

bevallom nem tudom tényleg jár-e hozzá ilyen fül.
Mert egyetlen-egy képen van rajta, de se a leírásban se a feltöltött tartozék listában nem látom nyomát ilyen holminak (igaz, a képeken látható VGA tartó sincs rajtuk).
Sajnos még youtube-on se találok "kicsomagolós" videót amiből kiderülne mi is van benne egy csomagban :( ...

(#20) Severen válasza XuChi (#12) üzenetére

Severen
(kvázi-tag)

Nekem hirtelen sajtreszelő jutott eszembe :D

"Pain is temporary, Honor is forever"

(#21) bambano válasza DraXoN (#19) üzenetére

bambano
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

én se tudom... és a mastercase pro3-mal jártam úgy, hogy csak két vinyótartó van benne gyárilag és nem is lehet az országban többet szerezni hozzá (cm hivatalos logger szerint), pedig a képek többet ígérnek.

[ Szerkesztve ]

(#22) VTom válasza DraXoN (#10) üzenetére

VTom
(PH! addikt)

+1
Gondolkodom, hogy veszek egyet, és átköltözöm.
A mostani házamat is megtarthatom, ilyen áron. Nagyon jó kis kickó és pont elég a konfigomra.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#23) Duree

Duree
(PH! kedvence)

Remek házak és amin meglepődtem az az ára. Sokkal többre számítottam.

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#24) VTom

VTom
(PH! addikt)

A Q300L tetejére nem lehet 240-es radit tenni? Csak az elejébe meg a hátuljába?

(#25) VTom válasza VTom (#24) üzenetére

VTom
(PH! addikt)

Mondjuk hülye kérdés, tiszta lyuk a teteje is, biztos fel lehet fogatni valamelyikbe.

(#26) DraXoN válasza VTom (#25) üzenetére

DraXoN
(őstag)
LOGOUT blog

lehet nagyon belógna az alaplap felé, azért ír oda csak 2x120 ventit, és a radiátort már nem.

attól még lehet elfér, de elég egy magasabb mosFet hűtő vagy ram modul és már nem is megy be és "panasz" lesz a vége...

így a biztosabb.

szerintem

(mert egyébként kialakításban megegyezik az alja, eleje, teteje, ugyan azon elemből vannak ezen szélek.)

[ Szerkesztve ]

(#27) VTom válasza DraXoN (#26) üzenetére

VTom
(PH! addikt)

Igen, én is erre gondoltam közben, hogy valószínűleg az alaplaptól függ, hogy odafér-e.
Ha odaférne, akkor lehet, hogy vennék is egyet. Ennyit bőven megér.

(#28) VTom

VTom
(PH! addikt)

Közben azt matekoztam, hogy szerintem odafér egy slim radi + venti, mert lyukacsos a teteje, és oda csavarozod, ahova akarod, pl. gumi alátéttel.
Így szerintem lenne neki elég hely.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.