Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daveoff

    veterán

    válasz Cifu #35 üzenetére

    Aha, ezt én is észrevettem, meg szerintem mindenki, kérdés, hogy a 980 milyen kártya volt, 390X-ből ugye nincs ref, a 980 pedig sanszos, hogy az volt. De ha ezt számításba is vesszük, akkor is szépen teljesít a 390X, mondhatni ezerszer jobb vétel, mint bármelyik Fury, annyira közel van hozzájuk teljesítményben, és az ára is sokkal barátibb. Valamiért az új széria nem hozza azt amit kellene neki....

    LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

  • Jack@l

    veterán

    válasz Cifu #112 üzenetére

    Mondjuk ebből a tesztből nézve elég érdekes a tonga is, amit annyira nagytudásúnak hirdetett abu, hogy mindenkinek el kell felejtenie a gyorsabb és olcsóbb 7970-jeit...

    [ Szerkesztve ]

    A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

  • DoxaM

    aktív tag

    válasz Cifu #112 üzenetére

    hát ez elég gyászos....dx12 ugyanúgy "sehol" sincs a nagy dx12 hype-hoz képest, ami volt, h majd a radeon megmutassa! tényleg vicc a köbön, pedig bíztam benne :D ...legalábbis az fury esetében....jóval később jött ki, szénné hypeolták és ENNYI??? nem mondom azt, h jó lenne a ha megszűnnének..bár túl sok "ártoríztó" hatásuk szerintem így sincs már (talán egy pici), de az nv annyiért adja kis túlzással a kártyáit, amennyiért akarja (hisz eleve ő jön ki hamarabb a modellekkel) meg ez, hogy előremutató, sehol sem előremutatók ezek.
    nem is értem am az "amd" taktikáját...."előremutató" kártya és 4k-ban játszhatatlan a játék vele, hol előremutató az? olyan technológiát (effektek) meg nem tud, amitől leesik az állad és a konkurencia nem tudja....

    most ez kicsit idegesít am, mármint ez a hype és ami lett végül, nem jó hozzáállás szvsz ez a mókolás (bár ezt jól tükrözi a piaci részesedésük is)....ami kevésbé idegesít, h a 7970 érdekesen jól szerepelt :) mire a 144es 4k-s monitorok 50ezerért pörögnek majd, addigra már ezeknek a dolgoknak híre hamva se lesz (reméljük az "amd"nek még igen :DDD ) ....szal, jobban örülnék, hogy ha az "amd"sek a jelenre koncentrálnának kevesebb hype-al és jó driverekkel, akkor szerintem lenne esélyük.....de így ez most fekete pont erősen újra (átnevezgetések után) és a lejtmenetet látom csak :(

Új hozzászólás Aktív témák