Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    Volt szerencsém használni, illetve munkához kapcsolódóan nézegetni a Philips tv-t, mivel ott dolgozom. Azt kell hogy mondjam hogy számomra szinte az eddigi legtökéletesebb képet hozta össze mozizáshoz, 1 fél Full Hd filmet volt szerencsém rajt megnézni és brutálisan jó élmény volt. Fogalmam sincs hogy mit csinál a képpel, hogy ehhez az oldalarányhoz igazítja, de automatikus üzemmólban szépen kihúzta a filmet és gyönyörű teljes képernyős módban játszotta le mindenféle torzulástól mentesen. nagyon bejött. akkor még az árát nem tudtam, de most hogy olvastam már érthető, hogy tetszett. az LG eléggé jónak néz ki, tetszetős készülék. :R

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    Ezt nem értem most miért kell itt sírni, meg nyaffogni? kritizálni? mert nem olyan dolgokról van szó ami nektek teszik? Én soha nem tudnék adni egy tv re 200 rugót, de viszont nagyon szeretek róluk olvasni, attól függetlenül meg tudom e venni vagy nem. ez most nem csak Tv-re vonatkozik hanem minden olyan dologra ami érdekel, mert ezekből a dolgokból látom hova vezet majd a jövő milyen modern tv k vannak már és hogy fejlődik a technológia, mi fog majd 5 év múlva az itt siránkozóknak beleférni az árkategóriájába. én 10 éve az első dvd lejátszómat 65 ezer forintért vettem HASZNÁLTAN, divx meg hasonló dolgokat még véletlenül sem játszott le.most meg mindent tudó tescós dvd lejátszó 6 ezer. ezek a tvk. is pár év múlva a futottak még kategóriában fognak lenni. Örüljetek neki hogy itt olvashattok róluk, hogy van ez a szuper oldal amit állandóan gyepál valaki, mert hol ez, hol az nem jó. Neked nem teszik , NEKEM meg igen, hogy ilyenekről is olvashatok. Megveszem az autós magazinokat is , pedig egy 20 éves jetta tulaja vagyok de jó olvasni bugattikról , vagy akár egy Opel insigniáról is. nagyon gáz ez a sírás ami itt megy teljesen feleslegesen. Köszi az összefoglalót, szerintem -(és még sokan így vannak)-, jó volt olvasni róluk, csak így tovább. haladjatok a korral!

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz kerelo #46 üzenetére

    Elvárni?Azért nem lehetne elvárni mert nem TE adod a munkát nekik és nem te vagy aprohardver szellemi atyja.ezért ne Várj el! Most ez itt kezd egy kicsit elfajulni.Azon sírtok hogy be mertek mutatni 2 csúcskategóriás tv-t?minden más oldalon ezzel foglakoznak, halad a kor. ha régi tv-ről akarsz olvasni olvass vissza pár hónapot , évet . nagyon gáz ez a dolog ami itt megy a siralmak terén. Tök jó lenne letesztelni 15 db 80-120 ezres tv-t amiben a panel ugyan az vagy max 2 féle, és az egyiken 1 hdmi vel több van. nagyon izgi! és mint látjátok ez itt nem Teszt csupán egy ajánló.
    Elvárások vannak meg szapulás. inkább örülnétek hogy itt olvashattatok erről is hogy vannak már ilyen tv-k is. Nagyon szánalmas. Köszi a cikkírónak a munkáját részemről nagyon rendben volt ez az ajánlás, és nem szeretnék olvasni cikket 15 rossz minőségű tv-ről.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Quent1n #48 üzenetére

    Az hogy fórumozzak még egy ideig nem tudom hogyan született meg benned, mint látod 2007 óta vagyok fanatikus tagja a prohardvernek, naponta többször is feljárok és elolvasok Mindent ami érdekel. logout tól kezdve bármit. Ha esetlegesen a hozzászólásaim számából és a " lelkes újonc " besorolásomra gondolsz akkor meg nem hinném hogy jól vontad le a következtetést.nem érzek késztetést arra hogy hozzászóljak mindenhez, főleg hogy nem értek hozzá, de már nagyon elegem van abból hogy minden ajánlásnál negatív kritikákkal van tele az egész, ami nem a termékre vonatkozik, hanem magára a cikkre. szerintem nem sok értelme van akkor a 100 ezres videokártya teszteknek sem, mert az is eléggé elérhetetlen sok embernek , mégis 4- 500 hozzászólás van melléjegyezve.
    Hasznosnak látom azt hogy elolvassak ilyen dolgokat is, amikben látni lehet mik egy egy nagy gyártó aktuális csúcsmodelljei. Nem kényszerít senki hogy vegyél ilyen TV-t. és abban igazad van hogy ajánlani valóban nehézz ebben az árkategóriában, és a cím nem a legjobb megközelítése volt a dolognak. Azt hogy miről írjanak cikket vagy tesztet, szerintem nem itt kellene megbeszélni ehhez a cikkhez kapcsolódóan, ezzel is lehúzva, megalázva mások munkáját akik időt és pénzt tettek ebbe a dologba, ha reklám ha nem..

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Jakuu #59 üzenetére

    nem volt szándékomban , elnézést :R .

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák