Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tompie

    őstag

    válasz lor #367 üzenetére

    Szerintem Single, de a francnak se kell dual :) Szerintem dualost nem adnak két év gyári garanciával azt csak mindenféle GSM boltba kapni ahol csak bolti garancia van rá, olyat meg nem vennék :)

    400$ ~ 96.000HUF megér ennyiért a külföldi hercehurca és ki tudja milyen garancia van hozzá vagy amit adnak hozzá azt tudom-e itthon érvényesíteni?!

  • ctibor

    senior tag

    válasz lor #367 üzenetére

    Ők is az európai, 1 SIM változatot árulják (közvetve derül ki a leírásból: említik benne az NFC-t, márpedig a 2 SIM-esben nincs NFC antenna...)

    Ami pedig magát a telefont illeti: eddig nem tudok rosszat mondani róla!
    Minden kapcsolati módja (GSM, 3G, 4G, BT, WiFi, GPS) nagyon gyors, stabil, mentes bármiféle bug-tól. A GPS félelmetes: amint bármilyen GPS programot elindítok, a képernyő felépülésének idejére (és az csak pár másodperc, mert az op.rendszer is nagyon gyors) már van stabil jel, nincs várakozási idő...

    Aki több napos akku-időre vágyik, az talán nem lenne megelégedve a P7-tel, de ilyen vékony telefonba szerintem így is elég erős akkut sikerült tenni. Nekem reggel 100%-al indulva késő estére 55-60%-ra szokott lemenni, ami azt jelenti, hogy ha valóban sokat használom, egy teljes napot akkor is kibír.

    És -- ha mindenképpen negatívumot kell keresni -- akkor a két SIM miatti kompromisszumokat lehet említeni: az egyiket fent már írtam (NFC hiánya), a másik pedig az, hogy a 2. SIM nyílás egyben az SD kártya nyílása is; tehát VAGY két SIM-mel, VAGY egy SIM + SD kártyával használod, a kettő együtt nem megy.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

Új hozzászólás Aktív témák