Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86973952

    törölt tag

    Én mind a két előre telepített levelezőt használtam, de én is a simát preferálom. Egészen egyszerű oka az, én azt vettem észre, hogy gyorsabb. Tehát olyan hiba amit leírtál nálam nem volt.

    Azt mondjuk ne felejtsük el, hogy hátlapi 13 mp -s "szerkezet" miatt olykor 8 megás képekről is beszélhetünk. Az általad említett, hibásnak írt jóval lassabban kezeli ezt a funkciót, illetve többször volt nála torlódás is, ha több mail -ben szerettem volna több képet küldeni. Még jobban lassította. Simánál nekem sem volt ezzel problémám, de a kép mérete elég rendesen befolyásolja a feldolgozási és elküldési sebességet telefonról, ez nekem is feltűnt. Viszont ahogy írtam akkor sem lett sikertelen a küldés. Mind a kettő előre telepített mail kezelő.

    Ettől függetlenül lehetett rossz a működése, ilyenkor újratelepítés vagy törlés segít a problémán. :D

    Amúgy még mindig weboldalról a leggyorsabb elküldeni, de komplikáltabb is.

    UI.: A hibásként említett volt hogy 5 perc alatt küldött el egy képes üzenetet, torlódással több üzenettel és képpel lehet egy óra is a teljes siker.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák