Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Male

    nagyúr

    válasz Cathulhu #11 üzenetére

    ''Mert ezexerint nem dúskál az S3 a pénzben amit úgymond a VIA-tól szívott el.'' Ja, de ha veszteséges (gondolom az, különben nem lennének pénzgandjai....) akkor mégiscsak a VIA-tól vonja el a pénzt.

    2: OKs, az újabbak butitott verziója is belefér (amit linkeltél abban is egy 2 pipeos GPU van integrálva, nem a ''rendes''), de ez nem a különálló GPU-juk, amire azt írtam, hogy nem fér el, és nem is kellett volna kifejleszteni... én pl a S3 GammaChrome S18 Pro és hasonklókra gondoltam: [link] Ez szerintem éppoly felesleges pénzkidobás volt, mint a SiSnek megcsinálni az XGI Volari-kat...

    3: OK, akkor másról beszéltünk.

    Nem veszem kötözködésnek.
    (Én éppígy nem bírom, ha egy SiS-es alaplapos gépnél bármi gond van, akkor egyből a SiS-t hibáztatják :) )

    Na jó, összefoglalva a véleményem az, hogy a VIA elb.szta a P4 buszos dolgot az elején, ez nagy hiba volt, a másik, hogy nem kellett volna belevágnia az S3-mal a különálló VGA-khoz GPU-kat fejleszteni... egyszerűen nincs elég háttere ahhoz, hogy fel tudja venni a versenyt ezen a területen az Atival és az nVidiával.

Új hozzászólás Aktív témák