Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • SeF

    tag

    Hy! Emberek hol éltek ti?! Miért Win98-at használtok egy 2000-2001-es hardveren? Az oprendszer semmit se tud az új struktúrákról, speciális utasításokról stb. Az SE változatban még nagyon kezdetleges volt a WDM (windows driver model) driver, de jól múködött. A Millenniumban már egész jól összehozták az XP-ről nem is beszélve. Miért nem ezeket az új OS-eket használjátok ilyen jó teljesítményű hardveren?! Ráadásul nem csak a WDM jobb! Több hardver támogatása +1,5-2év tapasztalat és kisebb nagyságú kódok->gyorsabb. Nem kell minden egység meghajtóját külön feltenni + nem kell az Inet Explorert birizgálni, az SE-ben 4.71-es Millennium-ban 5.501-es. Egy szó mint 100 Millennium vagy XP!

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

  • SeF

    tag

    Hy! A #632-eskének:
    Nekem is ilyen problémám volt eleinte!
    Megoldás BIOS frissítés! Nekem most egy OCB bios van fennt 2002.03.30. dátummal! FSB:100-112-124-133-150-166. Nekem 150-en SDR CL3-mal fagyás nélkül megy! 1500+ -> 1800+ :)
    DDR 333 RAM-mal 2000+!
    Soxerencsét!

    Csavarni a spanglit! Felpróbálni az összes csálécsöcsű stoppospi*sát! Ja, lehet meg se nősülök :)

Aktív témák