Hirdetés

2019. március 23., szombat

(#1) S-eye

S-eye
(senior tag)

Inspirionok jól néznek ki, és az N7 jó árban van.

(#2) vittorio7

vittorio7
(őstag)

"Nemsokára kezdődik a labdarúgó-világbajnokság Brazíliában, amire nagyon fürgén reagált a figurás pendrive-okat kínáló Tribe márka."

Nem csak a Tribe márka reagált fürgén. Lassan már egy tekercs WC papírt is úgy akarnak eladni, hogy rajta van valamelyik foci sztár arcképe...

(#3) Ice&Lime válasza vittorio7 (#2) üzenetére

Ice&Lime
(PH! kedvence)

Ahhoz képest lehettek volna jobbak is azok a pendriveok, sporttól függetlenül értem, csupán szakmailag.

Hát tudod, ha megveszik...

[ Szerkesztve ]

(#4) vittorio7 válasza Ice&Lime (#3) üzenetére

vittorio7
(őstag)

Miért? Jó drágák nem? :DDD

És ráadásul "le kell tépni" BALOTELLI fejét.

[ Szerkesztve ]

(#5) Ice&Lime válasza vittorio7 (#4) üzenetére

Ice&Lime
(PH! kedvence)

Nem tudom, én ilyet sosem vennék.
Inkább valami fémszerűt.

(#6) vittorio7 válasza Ice&Lime (#5) üzenetére

vittorio7
(őstag)

Én sem, elhiheted.

De a RIBERY-s meg egyenesen horror. :DDD :W És nem csak az ára...

[ Szerkesztve ]

(#7) Ice&Lime válasza vittorio7 (#6) üzenetére

Ice&Lime
(PH! kedvence)

Minek kell ilyeneket egyáltalán csinálni. Vajon mennyit csinálnak és mennyit adnak el belőle, tehát megéri-e?...

[ Szerkesztve ]

(#8) Kobaljov válasza Ice&Lime (#7) üzenetére

Kobaljov
(senior tag)

Plusz mennyi tartós környezetszennyezéssel jár ezek előállítása és szállítása.. :(

(#9) vittorio7 válasza Ice&Lime (#7) üzenetére

vittorio7
(őstag)

Azt én sem értem, hogy minek kell, főleg ilyen ocsmányat. Ráadásul BALOTELLI fejét "letépni" még "rasszista megnyilvánulás" is.

(#10) Sanya

Sanya
(PH! nagyúr)

A dedikált vga-s notebookokban milyen az átkapcsolás?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#11) Ice&Lime válasza vittorio7 (#9) üzenetére

Ice&Lime
(PH! kedvence)

Akkor már inkább lehetett volna valami állatfigurás és máshogy megoldani a kupak eltávolítását, ez így tényleg rossz. Most komolyan, ilyet adnak gyerekeknek...

(#8) Kobaljov: az már régen nem érdekel sajnos senkit.

[ Szerkesztve ]

(#12) erdoke

erdoke
(Jómunkásember)

"Az elég termetes fülessel vezérlőgombjai és hangszórója révén telefonálni is lehet"

Nem nagyon láttam még fülhallgatót hangszóró nélkül... Nem mikrofont akart lenni? :F

Not addicted to sugar and grain anymore...

(#13) kirukris

kirukris
(kvázi-tag)

A nexus 7 nem rossz ennyiért :K

(#14) Freiherr válasza vittorio7 (#2) üzenetére

Freiherr
(őstag)

Magyaré?Mert akkor stílszerű.

XXX

(#15) vittorio7 válasza Ice&Lime (#11) üzenetére

vittorio7
(őstag)

Csak 4000Ft-ért 4GB-ot? Amikor háromezerért már 16GB-osat kapok? Igaz focista "fejletépés" nélkül...

Vannak állatosak is, meg törp papás is. Csak azok már olcsóbbak, mert kisebb már a felhajtás körülöttük. Azok 4 ezerért 8GB-ot adnak. De a fejletépés örök. :DDD

(#16) rudi válasza erdoke (#12) üzenetére

rudi
(PH! félisten)

Ehh, igen, mikrofon akart lenni, javítom.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#17) TomiLi

TomiLi
(PH! addikt)

Van tapasztalata valakinek ezekkel a vezeték nélküli fejhallgatókkal kapcsolatban? Mennyit bírnak ezek kb. Azt olvastam, hogy egyhuzamban 5-6 óránál többet nagyon nem, de élettartamra gondolok. Vennék egy ilyet szívesen, csak nem szeretném, ha fél éves korában már vezetékessé vállna.... :N

(#15) vittorio7 jaja.... én pont egy hello kitty-set szeretnék a lányomnak, de sehol nem lehet kapni a hagyományos rózsaszín kivitelt... Ezeknek ajándék tekintetében van értelme, és ezt ki is használják árazáskor....

[ Szerkesztve ]

(#18) vittorio7 válasza TomiLi (#17) üzenetére

vittorio7
(őstag)

Törpillás nem jó Neki? De van Yoda is. ;]

(#14) 00KID

Hát, ha valaki kihagyja a 11-est a VB döntőn az örök kegyvesztett lesz...

[ Szerkesztve ]

(#19) Ice&Lime válasza vittorio7 (#15) üzenetére

Ice&Lime
(PH! kedvence)

Hát nem kérdés 4x annyi GB ugyan azért az árért.
Szegény szülők.

(#20) AxBattler válasza S-eye (#1) üzenetére

AxBattler
(PH! félisten)

+1 :K
Ez az új formaterv nekem is nagyon bejövős, és jó a széles ársáv is - mindenki megtalálhatja a magáét.

.............................. "Cable management is for the weak!" ................................

(#21) Ice&Lime válasza AxBattler (#20) üzenetére

Ice&Lime
(PH! kedvence)

A haswell procik miatt már csak nem lesznek olyan forróak nyáron.

[ Szerkesztve ]

(#22) t72killer

t72killer
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Ilyen Dicapac hullazsákom nekem is van, komolyabb fényképezőgéphez semmiképp sem ajánlanám. Drágább okostelóhoz sem, elég, ha 1x kiszúrja vmi éles korall odalent vagy az ember nem zárja le elég gondosan a nyílását és lőttek a cuccnak.

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#23) TomiLi válasza vittorio7 (#18) üzenetére

TomiLi
(PH! addikt)

Van gyereked? Ha van, akkor tudod a választ! :DD

(#24) vittorio7 válasza TomiLi (#23) üzenetére

vittorio7
(őstag)

:DDD ;] Pedig a Yodás az olyan kis csajos. :D

(#25) TK36

TK36
(fanatikus tag)

Nem rosszak a Dell notik, de nekem egy picit még drágák. :((

A korábbi cikkekben is szereplő és most is leírt ilyen-olyan "hírességeket" felvonultató penekből csinálnak 32 GB-osakat vagy nagyobb kiszerelésűeket? Ezekből csak USB 2-esek van?

[ Szerkesztve ]

(#26) kekegsm válasza t72killer (#22) üzenetére

kekegsm
(őstag)

Oké. Akkor mondj olyat, amit nem lehet kilyukasztani, és olyat, ami akkor is vízálló, ha nem zárod le a nyílásait

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#27) AxBattler válasza TK36 (#25) üzenetére

AxBattler
(PH! félisten)

Pedig pont most akciósak: Pentium 110k, i3 128k, i3 + GT820M 140k, mindez normális minőségben, alapból 3 év garival.

Ennél mi legyen még olcsóbb? Mi kéne még? :U

(#28) jakos73
Az alap szegmensben nincs sok variációs lehetőség, örülni kell egy vállalható, matt felületnek. Vagy legyen olyan, mint anno a tükör Acer-ek, Asus-ok, Toshiba-k?
Komolyan mondom az embereknek már semmi sem elég jó. 1-2 éve még elégedetten dőltünk volna hátra egy ilyen csomaggal az ölünkben... :(((

[ Szerkesztve ]

.............................. "Cable management is for the weak!" ................................

(#28) Ice&Lime válasza AxBattler (#27) üzenetére

Ice&Lime
(PH! kedvence)

Kicsit olyan lenovos kinézete van.

(#29) salvatore2

salvatore2
(újonc)

Egész érdekes cuccok.

(#30) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Tetszenek a 5000 Dell notik De legjobban a 7000 es 15" gépek♥

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31) Evil Snowman válasza AxBattler (#27) üzenetére

Evil Snowman
(senior tag)

Valószínűleg ingyen kellene a legtöbb embernek. De Magyar honban élő emberek igényei már csak ilyenek. :(

#1NZ-FE , CA18DE , K20A6#

(#32) Ice&Lime válasza AxBattler (#27) üzenetére

Ice&Lime
(PH! kedvence)

Csak megjegyeztem, hogy hasonlít a lenovora, semmi több, ahogy azt írtam is.

Másik téma, az emberek minek örüljenek, ha így is-úgy is folyton csak lehúzzák őket.

[ Szerkesztve ]

(#33) AxBattler válasza Ice&Lime (#32) üzenetére

AxBattler
(PH! félisten)

Ja, azt hittem a nemtetszésednek adtál hangot. My bad.

(#34) Ice&Lime válasza AxBattler (#33) üzenetére

Ice&Lime
(PH! kedvence)

Nem. Egyébként kicsit jobban néznek most ki, mint az elődeik.

(#35) GerykO

GerykO
(senior tag)

Lehetne néha esetleg AMD belsős gépet is keresgélni tesztre/hétvégi összefoglalóra? Nekem lenne rá igényem, és nem azért mert ez ad nekem kielégülést. Tudom, hogy kevés itthoni boltban forgalmaznak ilyeneket, mivel magam is keresgélek időről időre köztük...

Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

(#36) Ice&Lime válasza GerykO (#35) üzenetére

Ice&Lime
(PH! kedvence)

Nekem egyszer volt amd-s notebookom, megvoltam vele elégedve, szerintem is jók, én is hiányolom.

(#37) btudos válasza GerykO (#35) üzenetére

btudos
(PH! nagyúr)

Baromira nem egyszerű, mert olyan AMD-s gép, amit értelme is van tesztelni, vagy megemlíteni, nem sok van.

Az igazi pultos a hosszúból csak a lépést érti.

(#38) Ice&Lime válasza btudos (#37) üzenetére

Ice&Lime
(PH! kedvence)

Sajnos ez is igaz.

(#39) JoeYi

JoeYi
(őstag)
LOGOUT blog

én a múlt héten vettem egy nexus 7-et MM-ben de tökre nem adtak ajándék tokot. Honnét van az infó Rudi?

Dell e7470, Samsung S6 edge, Samsung UE46ES6100, B&N Nook Simple Touch

(#40) JoeYi válasza JoeYi (#39) üzenetére

JoeYi
(őstag)
LOGOUT blog

ja már látom, budapesten csak voda csomagban...

Dell e7470, Samsung S6 edge, Samsung UE46ES6100, B&N Nook Simple Touch

(#41) AxBattler válasza Ice&Lime (#34) üzenetére

AxBattler
(PH! félisten)

Szerintem eddig ezek a legjobban kinéző budget Inspiron-ok.

AMD-s gépekből meg jó volt a Lenovo Z585, meg a HP 4545s is, mindkettő a megfizethető kategóriában versenyzett. Most szívesen látnék egy tesztet mondjuk az Ideapad G505s-ről: 120k-ért ez nem rossz ajánlat.

(#42) Ice&Lime válasza AxBattler (#41) üzenetére

Ice&Lime
(PH! kedvence)

Hmm. igem, először még én is olyat akartam (4545s), aztán 6460b lett belőle, mindkttő jó volt, kár hogy vége ennek a felhozatalnak.

(#43) MaciG

MaciG
(PH! addikt)

Valaki próbált már valaha valamilyen vízálló tokot a mobilhoz, pl. ami itt is volt? MErt erősen gondolkodom rajta, de nem tudom okos ötlet-e

BANZAII

(#44) GerykO válasza AxBattler (#41) üzenetére

GerykO
(senior tag)

Na igen, ilyesmit keresek matt kijelzővel, de vagy 17" + vagyis DTR (nem, nem gémer, max casual gaming), vagy 14" - méretben. És nem elrugaszkodott áron... De ebben a kapitalista világban nincs ilyen, mert akkor azzal az ember fia 5-6 évig ellenne, és nem cserélné 1-2 évente vékonyabb, sérülékenyebb izékre... :W

(#45) GerykO válasza GerykO (#44) üzenetére

GerykO
(senior tag)

Lejárt a szerk limit, inkább ilyet keresek matt kijelzővel. De miért nem lehet matt kijelzős notit találni? Én nem akarom tapicskolni, nyalogatni... :W Csak látni akarom...

(#46) nobela válasza GerykO (#45) üzenetére

nobela
(senior tag)

B590-ben nincs ilyen konfiguráció?

Mert az legalább matt.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#47) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

A Dell gepek nem rosszak, foleg igy 3 ev garival. A HP cucc meg szep, de az ahogy ebben a szegmensben megszokott, az arcedulaja is.

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 ➡ rcx.pw

(#48) sanchezsa

sanchezsa
(PH! kedvence)

Azoknak az akció kameráknak mennyi ideig bírhatja az akku?

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#49) Dexar007 válasza vittorio7 (#2) üzenetére

Dexar007
(PH! kedvence)

Ha CR hetes arckepevel lenne ellatva,akkor vennek. ;]

Give me your cum,bull!

(#50) Balázs1986 válasza vittorio7 (#9) üzenetére

Balázs1986
(PH! addikt)

Ezt te sem gondolod komolyan :U Minden játékosnál (rassztól függetlenül) ugyanolyan manővert kell alkalmazni a kupak eltávolításához. Szerencsétlen megoldás, hogy ez pont a fej, de akkor sem értem, mitől lenne ez az, aminek írod. Nem kell mindenben a rosszindulatot keresni, felesleges közfelháborodást okozva.

sanchezsa: Ha ilyen terveid vannak, ebben az árkategóriában inkább Mobius Action Camera ajánlott. Itt nyilván nem írják, mert ez a hír az újdonságokról szól, de ebben az árban az sokkal jobban megéri. Itthon nem igazán találni (ahol van, ott meg 30000Ft), de külföldi oldalakról rendelve 20000Ft körüli végösszeggel megúszod.

[ Szerkesztve ]

"Ostobán nézhetek most már sarokba szorulva, megint dacolva: Miért is okoznék csalódást, miért hajlanék bármi szóra...?"

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.