Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DRB

    senior tag

    válasz adamka16 #1 üzenetére

    Csak úgy kíváncsiságból bekapcsoltam az alaplapom com portját és minden probléma nélkül felismerte, illetve telepítette a szükséges drivereket a 64-bites Win7(persze ez még nem garancia arra, hogy adatot is tudnék rajra keresztül továbbítani, de igen valószínű, hogy ezzel sem lenne probléma).

    És hogy a cikkhez is szóljak: Akár "bomba biztos" akár nem, ezek a tabok valahogy számomra a semmire nem jó kategóriát képezik, telefonnak óriási, számítógépnek meg nagyon kicsi. Szoktam figyelni ahogy az egyik ismerősöm a Samsung 10.1-es Galaxy tabján telefonál, hagyományos módon(a füléhez emelve) természetesen, meg próbálja zsebre rakni utána, fetrengeni szoktam a röhögéstől, persze ehhez az is kell, hogy rosszallóan rám nézzen miközben szenved a féltéglájával. :DDD Erről mindig az jut eszembe, mikor anno pár arc kiment a Blahára(vagy más forgalmas helyre), egy nagy műanyag telefonmodellel meg egy kamerával, oszt úgy csináltak azzal 40 centis "telefonnal" mintha beszélnének, persze üvöltve, hogy mindenki odafigyeljen, közben felvették a zembrek reakcióit. :D
    Mondjuk teljesítményre a mostani tabok annyira nem rosszak, csak is kizárólag a mérete zavar, a fent vázolt értelemben, talán navinak tudnám használni, de az meg van gyári a verdában, illetve az okos telefonok jó részében is, szóval tényleg semmire nem jó, nekem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák