Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacces

    őstag

    Nem rossz. Én nagy fanja vagyok a kicsi gépházaknak. De a lapos házak szerintem csúnyák, vagy csak az mondja belőlem, hogy gyerekkoromban túlsok pentium I-II-III-as gépet láttam ezekkel a "Videólejátszó/DVD lejátszó házakban"

    Nekem a kisebb CUBE/Kocka házak jönnek be nagyon. Én már 20 év után vágyom a változatosságra, nem jönnek be a börőnd méretű gépházak.
    (Meg meguntam, hogy egy i7-es U sorozatú cpu teljesítmény egy desktop i3-as proci szintjén van...)

    Nagyon tetszett a cikkben, hogy a gépszerelők nem riadtak vissza attól, hogy egy tűzifa méretű - amelyet szerintem lassan már támadófegyvernek is kiváló lenne :D - videókártyát pakoltatok bele. Ilyenből kísérletből szívesen látnék többet a jövőben :)

    #arn: Vannak ilyen füstspray-k nem jut eszembe a neve, amit ha gépházba műkődésköbe befújsz, akkor lehet látni, hogy hova és milyen gyorsan mozog keresztül rajta a levegő. Én CUBE házaknál csak belepaszintok 1-2 plusz házventit, hogy be- vagy kifele mozgassa a levegőt segítsen a táp,cpu és vga ventiknek. Isten igazából a lengagyobb probléma a VGA, mert CPU-k között vannak teljesen vállalható fogyasztással rendelkező és ennek ellenére is erős példányok. SSD amúgy is kevesebb áramot vesz fel, ergó így kevesebb hőt termel. De a VGA-knál erre a fajta kiváló teljesítmény/fogyasztás mutatókra még várni kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák