Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz Kotomicuki #34 üzenetére

    Nem hiszem, hogy ebben az évben tervben volt új Radeon széria. A HD7-esek is 2 évig voltak piacon és a 200-asok formájában is még megállják a helyüket, pláne, ha sok cím jön Mantel-re alapozva. Esetleg azt tudom elképzelni, hogy 2x5 formában jön év végén egy frissítés, magasabb órajelekkel és esetleg átdolgozott CF-el a 290/Kaveri mintájára.

    Az nVidia részéről nemigazán számítanék komoly provokációra, elvégre nekik is optimális, hogy áll a piac és így a fejlesztési költségek mehetnek másfele.

    (#28) Abu85: Értem. Akkor gyakorlatilag az Intel 14nm-én valamivel még nagyobb is lenne a Kaveri, mint most? Mert akkor nem teljesen értem, hogy hogy lehetnek mégis ennyivel kisebbek az Intel lapkái adott teljesítményt tekintve.

    Amúgy mi lesz az Intel szerverprocesszoraival, ha LP-re áll át a cég? Vagy vélhetően megmaradnak a legutolsó HP technológián, míg az Atomokkal ki nem tesztelik teljesen?

    (#29) Thrawn: Ez miért ennyire biztos? Nem nézhetnek bele a tervekbe, hogy mit gyártanak le?

    (#39) ukornel: A GloFo tervezett 20nm-re is SOI-t, nem? Azzal mi lett?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák