Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ®abstract®

    őstag

    válasz Chaser #38 üzenetére

    Szerintem mindenki maga tudja hogy elég e neki vagy sem :K

    Egy évig használtam kettő db Dell laptopot.azt hiszem ilyen 2014-2015 ös modellek voltak, üzleti verziók.
    Az egyikben i5 5200u processor volt a másikban i5 6300u. Mindkét laposban 16 GB DDR3 RAM volt.sata SSD,ami 560/540MB olvasott/ írt.
    Sebesség nagyon jó volt mindkettőnknek.
    Kis karbantartás volt portalanítás újrapasztázás.
    Napi használatban volt mind a kettő.Alapvetően böngészésre használtam videózás olvasgatást kapcsolattartásra.
    Akármilyen böngészőt telepítettem használt közben 10-15 fül megnyitva, (Viber vagy Skype.)
    Egyszerűen rossz volt nézni amikor megnéztem a hardver hőfokot 90-95 fokra felszaladt a processzor hőfok rendszeresen állandóan!
    amikor kisebb hardver igényű játékokat futtattam akkor meg aztán ereszd el a hajam volt! ventilátor porszívó módjára 4500- 5000 es fordulaton pörgött!! :Y
    Meg elég eltem a dolgot, aztán eladtam mindkettőt :K

    Pont jó is hogy írtad ;) nekem asrock deskmini A300 as, 1,92 L s csodám van, már több mint egy éve. És nagyon bevált a készülék :K
    Ryzen 5 processzor, RAM 16 GB RAM mal,2db SSD vel. Egyszerűen világszám :) nagyon kisméretű az egész de mégis 92 mm es ventilátor hűti a processzort nagyon király,2* akkora mint a laptopokban szokott lenni. (laptopokban 45 mm es volt ventilátor).

    Szavahihetőség manapság ritka kincs.

Új hozzászólás Aktív témák