Hirdetés

2018. december 19., szerda

(#1) Angel1981

Angel1981
(PH! nagyúr)

"Új versenyzőnek tűnik az alábbi képen szereplő egér, mely pokolian jól néz ki, és minden bizonnyal a GX sorozat csúcsmodellje lesz."

Valóban jól néz ki, de a fogása is olyan jó? :F

(#2) Whysperer válasza Angel1981 (#1) üzenetére

Whysperer
(PH! addikt)

Tuti nem ez a szimmetrikus dolog sosem volt nekem kézre fekvő 8)

" vagyok aki vagyok,mert kell egy ilyen is! " Fracal Design Focus G/ASUS Z97-A/i7 4770k(4,3)/scythe ninja 3 rev. b/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/16GB(2x8GB) Corsair Vengeance pro 1866/ Gigabyte GTX1060 6GB WF2OC

(#3) ng0ofy

ng0ofy
(KORREKTOR)

Úristen, ezek a cuccok extrám gázul néznek ki. Találkozik a kínai gagyi dizájn, az MMO-s csicsák meg a "Gamer" színvilág. Remélem mindenféle színekben világítanak meg villognak is...

(#4) Srodney válasza ng0ofy (#3) üzenetére

Srodney
(senior tag)

detto egyetértek,sajnos ennek is van piaca....nyilván rajtam nem fognak meggazdagodni ezen... :N

[ Szerkesztve ]

(#5) TESCO-Zsömle válasza ng0ofy (#3) üzenetére

TESCO-Zsömle
(Jómunkásember)

Mutass nekem egy kulturált küllemű, jó fogású vezeték nélküli egeret 10+ makrózható gombbal...

ELADÓ - EK-Supremacy EVO AMD - Full Nickel (ÚJ) / EK-FC Radeon Vega - Nickel (ÚJ)

(#6) ng0ofy válasza TESCO-Zsömle (#5) üzenetére

ng0ofy
(KORREKTOR)

10+ gomb? :D Hány ujjad van neked? A 10+ gomb elég egyedi igény, hát nyomkodj valami világító színes-szagos izét. Az emberek többségének elég egy MS 1.1a...

(#7) TESCO-Zsömle válasza ng0ofy (#6) üzenetére

TESCO-Zsömle
(Jómunkásember)

Félre ne érts, nekem nincs szükségem szagos, világító egérre, izére meg főleg. Ellenben a 10+ gomb nagyon jól jön pl SketchUp-ban 3D-zni. És akkor még csak az alap dolgokról van szó, amit negyed óra alatt többször is váltogatni kell. Komolyabb 3D-s progikhoz meg még több kellene...

ELADÓ - EK-Supremacy EVO AMD - Full Nickel (ÚJ) / EK-FC Radeon Vega - Nickel (ÚJ)

(#8) Ł-IceRocK-Ł

Ł-IceRocK-Ł
(PH! addikt)

A csúcsegér tényleg jól néz ki. :K

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.