Hirdetés
- Milyen alaplapot vegyek?
- Valami új eszköz készülhet a Valve-nál
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Mégis mi értelme az Xbox PC-nek, ha limitálja a hardverválasztékot?
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Fujifilm X
- Milyen videókártyát?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Docci
senior tag
Én kipróbáltam az AVP multi demoját egy Athlon II X2 240 + HD 4200 (500 Mhz) kombóval.
A demo DX9-ben futott, mást nem is tudott szóval DX9 ben és low grafikán 1024*768-on ment úgy ahogy, de igazából 800*600-ban volt élvezhető (25 FPS). A felbontást nem tudjuk,de szvsz ez nem low grafika volt, ami a videoban volt és szépen ment.
Szerintem ez a megoldás lemossa az összes IGP-t és belépő szintű karit is az fix. Az Intel csak álmodhat ilyen GPU-ról.
A nagy kérdés az, hogy a SW-ek fel tudnak-e nőni ehhez a remek HW-hez, pedig ez még csak az első próbálkozás. Nagyon ígéretes az biztos.A video láttán tuti pár Inteles fejes vérnyomása felment, mert ez már most látszik, hogy nagyot fog ütni. Remélem AMD emberei már kopogtattak MS-nél, hogy van nekünk ilyen cuccunk és jól jönne némi támogatás OS szinten is.
-
Ottoka
őstag
"Mondjuk az szvsz már most nem téma hogy a Llano GPU-ja meg fogja-e enni reggelire a Sandy Bridge-es HD bohóckodást. "
Ez lehet, de ezzel pont magának állít konkurenciát az alacsony teljesítményű vga-k piacán az amd, nem az intelnek. Aki ilyet vesz nem fog vga-t venni, mert amire neki kell arra elég ez is. Akinek meg komolyabb teljesítmény kell, azt meg biztos nem veszi meg, mert úgy is vesz valami komoly vga-t. És akkor csak hátrány a fusion, mert gondolom drágább mint a sima proci. Arról meg ne is beszéljünk, hogy akinek igazán teljesítmény kell, nem is gondolkodik amd-ben.
A csökkenő 18%-os piaci részvét nem éppen azt mutatja olyan jól bejöttek az amd termékek.
Új hozzászólás Aktív témák
- Lenovo Thinkpad 13 Core i3-7100 / 8GB DDR4 / 256GB SSD
- 24 GB-os RTX 6000 HP - garanciával
- iPhone 12 Pro 128GB Pacific Blue - 1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3259,100% Akkumulátor
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10400F 16/32GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- 145 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest