Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malibutomi

    nagyúr

    válasz #16729600 #221 üzenetére

    Mi olyan bonyolult, beraktam a 8120-at, felraktam 4ghz-re, 1,25V-on ment, rátettem a Brockent, és prime alatt volt 58 fokos. Itt jegyezném meg hogy a visherák ennél 6-8 fokkal hűvösebbek. 4 gigán az enyém épp csak az 50 fokot legyezgette, 4,2-n 55fok körül volt. Mindez a Brockennel, ami azért nem kirívóan drága hűtő.

    [ Szerkesztve ]

  • ViZion

    félisten

    válasz #16729600 #221 üzenetére

    Háát, ha egy normális hűtés felrakása (gyári hűtő levesz, CPU kupak takarít, jó pasztával vékonyan újraken, minőségi hűtő rátesz, lerögzít...) probléma, akkor fordulj szakemberhez. A hűtő kiválasztásában is segítenek, van rá topik. Másrészt régebben ezeknél jóval forrófejűbb procikat is hűtöttünk (akik nem idén kezdték a gépek összeszerelését, vagyunk itt is sokan...), és ott sem f@stunk be, csak drágább/nagyobb bordákat kellett felhegeszteni... Nem mellesleg sztem az AMD lefogatása jobb, mint az alap intel cuccoké, de lehet csak nekem kényelmesebb, valahogy a "pöcökelforgatós" intel hűtőknél nem érzem olyan stabilnak -pedig az is szorítja.

    Ez a fogyasztáson lovaglás meg... Óóóó hát akinek ez számít, meg tuningolna gyári hűtővel, de hangtalan is legyen... na az .... ezért moderálnának. Nevetséges, hogy a sokszázeures gépen az évi X Ft különbségen lovagoltok. Akkor kérem napi 1 órát kevesebbet kell játszani, esetleg inkább dolgozni, hogy behozza a hihetetlen többletfogyasztást! :D

    písz, basszus. Azt kell venni, ami a legjobb az adott feladatra, és ki bírod fizetni. Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák