Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    válasz Egon #71 üzenetére

    Mindkét készüléknek vannak előnyei és hátrányai, de szerintem meglehetősen fe-fej mellett versenyeznek. A fél kategória nálam úgy jött ki, hogy nagyon hasonló a méretük és a tudásuk, a 11,6-os kijelző a Mediont helyezi magasabbra.

    A kijelzővel én úgy vagyok, hogy használat közben az ember már nem érzékeli a kisebb különbségeket. Kétségtelenül szebb a magasabb felbontású képe, de a még olvasható méretű szövegeknél még a 768-as sem okoz gondot, tökéletesen olvasható, akkor meg minek a nagyobb. A megjelenítendő adatmennyiséget méret szerint határozom meg, hiába rakhatok ki 1080-ban kétszer több ablakot, ha már nem tudom rendesen olvasni őket -- különösen pedig, ha már olyan kicsik a szövegelemek, hogy az ujjal böködés már külön odafigyelést igényel.
    Lehet, hogy én vagyok a béna, de az asztali programok megjelenítését nem tudom felnagyítani, nagyon kell figyelni az érintéssel, ami nem is mindig sikerül -- utazás közben konkrétan rémálom. 768-nál nincs ilyen probléma, minden spontán módon megy.

    Jó lenne tényleg egymás mellett nyomkodni a két készüléket, de erre a jelek szerint már nem kerülhet sor. Ma este még nyomkodom a Mediont, aztán jól meglátom, hogy mi legyen vele. Egyáltalán nem rossz gép ez, sőt. Én dolgozni, tehét tartalmat előállítani használom, amiben a billentyűzete pl. előnyt jelent a T100-ashoz képest.

    Mindegy, sose legyen nagyobb gond az életben!

    Üdv: MaCS

    [ Szerkesztve ]

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Új hozzászólás Aktív témák