Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Ereshkigal #826 üzenetére

    Akkor lehet engem akarták átbaszni Aieren, bár azt írtam, hogy vennék, nem azt, hogy eladnék. :B

    Nekünk annyi volt, hogy Headstartkor egy cimbora szívott a telekkel, így eleve úgy indultunk, hogy rawboattal átszenvedtünk 1 nap alatt a nagyfarmos questet és egyből mentünk minél távolabb, ahol még tudtunk foglalni helyeket.

    Aztán a mellettem lévő helyeket befoglalták, az egyiket egy keleti oldali (ez volt a könnyebb eset, mert egy csak egy hétig kellett folyamatosan hülyére verni farmozás közben és feladta a telket), a másikat egy kisfarmmal pont be tudtam szorítani, hogy ne férjen oda több cucc, így feladta azt a részt. Utána már csak az volt az izgalom, hogy ne vegye észre senki, ahogy visszabontok 2 nagyfarmot + 3 kicsit, hogy le tudjak tenni egy tached house-t + 2 nagyfarmot... Ott azért elöntött a barna.

    Aquafarm nyűgös, nekem is van 1, de rohadtul kelleni fog a végén, 1 még kevés is lesz, így szenvedek inkább az ültetéssel.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák