Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz Komplikato #788 üzenetére

    A porok és egyébb anyagok egyrészt eshetnek "zacsiból", amit a szörnyek dobnak, másrészt a kisebbeket össze lehet gyúrni egy nagyobb szintűvé. 4-5 darab kicsi kell, meg esetleg valami item a general merchanttól. Ugyanígy be is lehet zúzni. Így a nagyobb anyagból több kisebb lesz.

    "Zacsi módszer": Az ellenfelek legyőzésekor eső kérdőjeles csomagocskákat azonosítva is hozzájuthatsz ezekhez. Ahogy észrevettem minnél magasabb szintű a szörny, annál több a suska a csomagból (nem jelentősen) és annál nagyobb az esélye a minőségibb alapanyagnak. Nem "fehér" itemek bezúzásával is lehet szerezni port. Nekem eddig csak az alap Lunarite esett, de lehet mást is adnak a jobbak. A lunafrostok bezúzása is ad lunaritet. A zúzáshoz evenstone kell, amit a kovácstól vehetsz 5 ezüstért darabját. Lunarit craftra van recept is. 1 Moonlight archeum dust + 1 Mysterious Garden Powder+1 Blue Salt Gloves = 30 lunarite.

    Alap lunafrostokhoz alap anyagok kellenek (ilyesmik: raw stone, iron-silver-gold ore, lunarite). A jobbakhoz azért már minőségibb és drágább anyagok). Lunafrostban nincs egymásra épülés .NAgy kicseszés. Az alap cracked kavicsok semmire nem gyúrhatóak át.

    "Jáj-jájj-p2w" kérdésben:
    Lehet vitatkozni hogy ez mennyiben P2W. Eleinte mindenképp az. Ha már van patronod, akkor onnan elég könnyen tarthatod a szintet. Amíg persze önti valaki bele a valós pénzt és van honnan APEX-et venni.
    Free harcosként is vannak lehetőségek, de kegyetlen korlátozottak. Marad az ügyeskedés. Például
    - gyors új karakter - questelés -50 gildánál vesz valami designt -eladja - törlés - újra.
    Vagy a faék módszer:
    - sok-sok hent és harccal - questtel szintezés. Gyenge leszel a PvP bunkókhoz képest, de zacsigyűjtésre simán elmegy. Ebből is jöhet suska.
    Aztán pár gold után 2 apex és onnan lazább. A pár gold most épp 100-110 gold/ db a Nebe szerveren. Egy patronhoz az mennyi is? 4-6 karakter gildázás?

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák