Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz #16939776 #30 üzenetére

    Tehet te komolyan elhiszed, hogy mondjuk egy CoD-BF multinál 720p-ben elvérzik egy 4/4 es 3,6ghz-s intel. az lol. Figyi, nekem most van egy kisebb konfigom, i5-4570 (ez kb az i3-8100) + R9 380. Ezen bármelyik ilyen lövölde szarban megvan a fix 60, kompetitiv játékokban ( CS,LoL - ami ugye igazi tömegjáték) abban meg nagyon sok. LoL ban van hogy 300-400 fps-em van, 2560x1440 , minden csont ultra. Nyilván az nem egy BF1 meg CodWW , de ne nevettess már, hogy 720P low meg nem tudom. Súlyos tévedésben vagy.
    Azért írtam, hogy kisebb konfig, mert van mellette egy 4790K+1060 6gb. Nagyjából semmi különbség, mert mindenhol a VGA fogy el, nem a CPU.

    Kezd olyan lenni a fórum mintha mindenki kolopele lenne , i9+titan xp alatt nincs élet. kemény.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz #16939776 #32 üzenetére

    Tehát te akkor valami sokkal gyorsabb panelon játszol , 100hz felett , akár 144 felett. Ezzel pont nem vagy benne a nagy átlagban. Nem azt mondom, hogy nincs igazad, tényleg kevés az i3 a 144es játékra. Csak nem értem , hogy ez megint hogy jön ide. Én beszélek feljebb a "nagy átlagról" ti pedig sorba hoztok olyan érveket , amik egy rettenetes szűk és speciális réteg igényei. Tök igazatok van, csak teljesen másról beszélünk. Az átlagpista az nem 144es meg 240es panelon játszik 1080TI-al , hidd el nekem.

    Ezt nézzétek át Én erről beszélek, nem a végletekről. A steam játékosok ! 0,42% ! játszik 4K-ban.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák