Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
Morden24
nagyúr
válasz
Csakénvagyok
#197
üzenetére
a lükéje csak vindózhoz szokott, vérpistinek magyarázhatsz
Vérpisti a warezolt Crysissal tolja, neki a segge alá tehetsz akármilyen linuxot, mindegyik rakás szar neki. Nem értem, miről beszélünk.
Most egyik oldalról az a gond, mert geci az MS politika, kiadja az open betát, és ezzel leszedik emberek (érdeklődők, ITpro-k, betateszterek). Aztán meg azt mondod, hogy vérpisti, aki lekapja a torrentről.
A baj azzal van, hogy a vérpisti halmaz akkor is ezt szedi le, ha változtat az MS a "politikáján", az érdeklődő júzer meg hadd szedjen már le azt, amit akar, hadd ne már az MS legyen ezért is a patkányfészek.
Szimplán egyszerűbb lenne belátni, hogy még egy beta Windows iránt is szignifikánsan nagyobb az érdeklődés, mint akármelyik linux distro iránt. Ez persze nem a linux milyenségét minősíti. Ez a linux terjesztését, propagációját minősíti.
Új hozzászólás Aktív témák
- HIBÁTLAN iPhone 12 mini 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3818, 100% Akksi
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 15 Pro Max 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Microsoft Surface Go 2 m3-8100Y 8GB 128GB 4G LTE 1 év garancia
- Laptop felvásárlás , egy darab, több darab, új , használt ! Korrekt áron !
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


