Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malnabokor

    senior tag

    válasz NGA #23 üzenetére

    A T100-at én sem venném meg, de ez személyfüggő, félárért az emberek sok mindenre hajlandóak kompromisszumot kötni.
    Ha most vennék tabletet, mindenféleképp Windows-al vennék, de az RT szériát én kihagynám. Jelen pillanatban tényleg nincs minőségi alternatíva 10"-on x86-ban, de 8"-on már jóval több (ha valaki a hordozhatóságot jobban szem előtt tartja) Vagy a 0.7"-al nagyobb Dell Venue 11 Pro, ami most jön.

    (#22) flamich76
    Az iPad-et és az androidos tableteket azért hoztam fel, mert van világ a Windows RT tableteken kívül is (mit ne mondjak, elég nagy). "Mit kezdjek tableten azzal a plusszal amit ad, ha nincs rá szükségem" Ugyanezt egy Android felhasználó is elmondhatja az RT-vel szemben, mikor a jó minőségű, jóval olcsóbb ASUS Transformer Pad [link] készülékét tartja a kezében, amit filmnézésre, netezésre, zenére és facebookra használ.

    Amit meg felsoroltál az egy teljes Microsoft ökoszisztéma, szvsz elég kevés ember rendelkezik ilyennel. Amúgy iPad-em van, amin Skydrive-ot használok (egy Documents nevű alkalmazás leszinkronizálja az általam beállított mappák tartalmát) és elérhető a SmartGlass alkalmazás is, tehát ha még mindig az átlagemberről beszélünk, akkor be lehet illeszteni az iPad-et is.

    (#26) Gusztáv
    Persze, mindjárt küldök, mihelyt te is küldesz linket egy eladó, új, Magyarországon érvényesíthető garanciával rendelkező ~60 000 ft-os Surface 2 tabletről (275$ középárfolyamon). iPad-en mellékesen egy 2$-os kártyaolvasót használok. Nem nevezném drága mókának :)

    köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

Új hozzászólás Aktív témák