2019. augusztus 17., szombat

(#1) ViZion

ViZion
(félisten)

Hmmm... nem értem, az ilyen cégek az EU piacra miért nem vesznek meg valami régi brandet, amit valamennyire már ismernek? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#2) GIJoe válasza ViZion (#1) üzenetére

GIJoe
(őstag)

mert nem érné meg, a nagyobb keresetű NY európaiak nem vennék, mert fussa jobbra, közép és kelet EU meg nem akkora piac mint Ázsia meg a US

[ Szerkesztve ]

(#3) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
(félisten)

cuki a voroscsillagos kabalafigurajuk :D

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#4) elefant válasza ViZion (#1) üzenetére

elefant
(HÁZIGAZDA)

öö hát elnézve a xiaomi ténykedését benne van a pakliban, hogy rövid idő alatt ez a név is ismert lesz.

nagyon keményen nyomulnak a mobil szegmensben, ha ezt a mentalitást viszik át tévés iparágra, akkor lesz nemulass.

(#5) Zimmy88 válasza Mr.Csizmás (#3) üzenetére

Zimmy88
(tag)

kisdobos pokémon :DD

FZR2000 ®

(#6) Kopi31415 válasza Mr.Csizmás (#3) üzenetére

Kopi31415
(félisten)

Elsöre azt hittem AK vagy UZI lóg ki a hátizsákjából.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec ----- Converting Data | Status: 425% completed | Estimated time remaining: 1193hr46sec

(#7) mephi666 válasza elefant (#4) üzenetére

mephi666
(veterán)

szerintem jó célpont az itthoni piac: olcsó edge, kis fogyasztással, magyar pénztárcához... aki meg együtt tud élni pár kompromisszummal, annak tökéletes

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) F_Zolee

F_Zolee
(veterán)

Cipőt mikor kezdenek gyártani? :DDD

Lassan tényleg lehúzhatjuk a rolót, mert még a levegő is import lesz...

[ Szerkesztve ]

(#9) mephi666 válasza F_Zolee (#8) üzenetére

mephi666
(veterán)

tv-k nagy része eddig is az volt szerintem :DDD (samu, lg, pana...)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) F_Zolee válasza mephi666 (#9) üzenetére

F_Zolee
(veterán)

Persze tudom, de itt most nem a tv-kre gondoltam. Már a rádióba is az megy, hogy kínai cuccot vegyél. :Y

(#11) Jack@l válasza mephi666 (#7) üzenetére

Jack@l
(veterán)

Miulyen kompromisszumokra gondolsz? Telefonban csúcskategóriát nyomnak. Ha tévében a panelra is odafigyelnek(mondjunk samsungtól szerzik be) akkor tuti biztos a sikerük.
Csak legyen elérhető itthon is...

(#12) Jim Tonic válasza Zimmy88 (#5) üzenetére

Jim Tonic
(nagyúr)

Pontosan. :D

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#13) mephi666 válasza Jack@l (#11) üzenetére

mephi666
(veterán)

pl, hogy edge-nél a sarkokon van azért bevilágítás meg a fekete sem olyan fekete, mint egy plazmán, vagy igazi led-es tv-n :K és ez nem a gyártót, hanem a technológiát minősíti... én speciel elvagyok egy edge samuval (több szempontból is ez volt az ideális választás)

(#14) McSpy

McSpy
(őstag)

Ha a telefonok ár/érték aránya teljesülni fog a tv gyártás,vagy gyártatásban is akkor jól járunk :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#15) E.Kaufmann válasza mephi666 (#9) üzenetére

E.Kaufmann
(őstag)

Hely azokban a régi szép időkben, mikor a sör sör volt , nyáron nem égtünk le napvédő nélkül sem és még a Samsung tv is magyar volt :D

(#16) ViZion válasza E.Kaufmann (#15) üzenetére

ViZion
(félisten)

Szerintem nem állunk rosszul, nézd meg: a legtöbb amerikai filmben is magyarul beszélnek... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17) dragon1993 válasza ViZion (#16) üzenetére

dragon1993
(őstag)

+1 :C :))

(#18) zdanee

zdanee
(őstag)

Ezt már viszonylag bajosabb lesz behozni postával :)

Zipit Z2 idomár - Samsung Galaxy S8 - Cube i7 Stylus - Pebble Time - Remix Mini 2G - GPD Win

(#19) Williamgrant válasza zdanee (#18) üzenetére

Williamgrant
(veterán)

Pontosan. :)

Urak, ne legyenek illúziótok. A Köles most is úgy gyárt telefont hogy a szabványokat, technológiai megoldásokat LOPJA!
Tehát arra felesleges várni, hogy EU piacra akarnának gyártani. USA sem lesz szerintem.

Ez a termék a legnagyobb elektronikai vevőközönséget célozza meg: Kínát. :)

Olcsó 5.1-es hangfalszett: https://hardverapro.hu/apro/genius_sw_5_1_5000_hangfalszett/hsz_1-50.html

(#20) madgie válasza Williamgrant (#19) üzenetére

madgie
(titán)

Háddemostmé'? Az epöl hogy örülne neki USA-ban, Airplay kompatibilis tévé, tuti fizetik a licenszet utána :DDD

(#21) Bird

Bird
(addikt)

Félelmetes, hogy ezek a népek mindenhol ott vannak! Lassan félni kell Tőlük... ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:. Btag: Bird#21416 Xbox tag: Bird HUN

(#22) Jack@l válasza Williamgrant (#19) üzenetére

Jack@l
(veterán)

Ha megveszed a kínában gyártott arm procit, tuner csipet, vagy panel vezérlőt, és összeraksz belőle egy tévét, akkor te is lopod a technológiát? (má csak azé me szinte minden nagyob gyártó ott gyártat...)

(#23) Williamgrant válasza Jack@l (#22) üzenetére

Williamgrant
(veterán)

A kulcs ott van az utolsó mondatodban: "gyártat".

Olcsó 5.1-es hangfalszett: https://hardverapro.hu/apro/genius_sw_5_1_5000_hangfalszett/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.