Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz #40553216 #603 üzenetére

    Köszi az értékeléses linket, átnéztem a felhasználói visszajelzések nagyrészét. Igazából azért fals ez valahol, mert pl. a ProJect kapcsán minden dicsérő értékelés 5-6x is szerepel (szerintem valami hiba folytán sokszor figyelembe vette mindet az oldal), a Denon-nál meg minden értékelés csak egyszer szerepel és aki meg kevés pontszámot adott, az meg többnyire nem indokolt semmit, vagy eleve blődséget írt. Szóval szerintem ez a pontszám sokat nem mutat (külön fura, hogy pl. egyes Rega lejátszók is kevesebb pontot kaptak, mint az alap ProJect, ami azért... na), mert egyébként meg mindkét gépről szinte minden tulaj elismerően és elégedetten ír. Jaj, nehéz ügy ez!
    Nem igazán tudom, hogy mit válasszak, de valahol a végignézett videók alapján azt érzem, hogy a ProJect ezen belépő cuccai még elég spórolósak és meglehetősen puritánok, a Denon-nal kapcsolatban meg azt látom/olvasom, hogy jól össze van rakva és mindenki dicséri a kényelmi funkcióit és emellett a hangjával is többnyire elégedettek. Mondjuk olyan is akad, aki azt írja, hogy a gyári stock pick-up is nagyon jó minőségű, van, aki pedig azt mondja, hogy miután lecserélte egy Ortofon-ra vagy Audio Technika-ra, azután lett belőle brutálisan jó hangú lejátszó.

    Igazából nem zárkózom el a pick-up cserétől és a külső phono-stage-től sem és még ezen kettőt megvéve is olcsóbban jövök ki egy Denon-nal, mint a belépőszint fölött egyel levő ProJect-tel és akkor meg már élvezhetném mellé a Denon szolgáltatásait is. Csak nem tudom, hogy mennyire nyúlnék mellé (vagy épp a tutiba) a DP-300-zal. Szimpatikusnak első látásra szimpatikus volt.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák