Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz opr #3 üzenetére

    Nem biztos hogy ertem, mire gondolsz. Mult heten vonaton "teszteltem". Videki vonalon, szemelyvonat masodosztaly, klima nelkul, igy lehuzva minden ablak. Szoval fejhallgato nelkul ez kb. olyan, hogy ha a melletted ulovel akarsz beszelni akkor orditva lehet csak. Ezt szinte nullara le tudta csokkenteni. Diszkomfort erzetem meg sehol nem volt benne eddig, minimalis mertekben sem. Van atmoszferikus nyomas optimalizalasa, ami 1.0 atm -re allitja be.

    Hangminoseg szempontjabol meg vannak opciok amiket nem probaltam ki. Pl a DSEE Extreme alapbol Off, es azt sem tudom mire lenne jo. Van az NC presonal optimizing mellett olyan, ami valami "360 Reality Audio" gyujtoneven futo appokhoz optimalizalna tovabb a hardvert, aminek az elso lepese, hogy keszitsek a fulemrol egy fotot... na ezt se csinaltam meg, mar csak azert sem mert elvileg kulon stream szolgaltatas kellene hozza. Ennyire meg nem vagyok audiofil. iOS-es-en 3 ilyen appot mutat, a 360 by Deezer, a nugs.net es a TIDAL.

    Van egy Fiio lejatszom, arra majd szerzek valahonnan magasabb minosegu zeneket es kiprobalom majd vezetekkel osszekotve.

    Igy nyaron azert bemelegszik, illetve remelem ez a finom bor nem megy tonkre par ev alatt.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák