Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KTompi

    aktív tag

    válasz Alvin_ti4200 #48 üzenetére

    Ezt egy kicsit erősnek tartom... ugyanis símán játszok az Eizo S1931-el, ami még a 970P-re épül, és soha, egyetlen játéknál sem zavart, hogy 8ms-es g2g lenne...
    (sőt, a 970P-n az overshoot miatt elég durván látszódtak dolgok, amik az Eizo-n nem. Ugyanez a helyzet a 971P - Eizo S1961 közt...). A Samsung színei - bár a panel azonos - köszönőviszonyban sem voltak az Eizoéval, amikor váltottam (hiába, ditherelés Samu 970P átok, 971-ben végre ezt javították, de mégis az Eizonak szebbek a színei, nem véletlen az a 12 bites LUT és 10 bites Gamma számítás).

    Mindenesetre ezt a monitort tényleg nem játékbuziknak találták ki, hanem pl. nekem, ahol fontos a fényképek normális megjelenítése (nekem nem mindegy, mit hívatok elő egy esküvő után, természetesen van saját hardveres kalibrálóm is - ami itt a PH-n szerintem nem sok emberkének akad), és videónézés, néha játék, főleg FPS (a konfigomból látszik, hogy nem a leggyengébb erre a célra sem).

    Ennyi pénzért ez a monitor ajándék (legalábbis akiknek fontos a képminőség), ez lesz a következő az S1931-em után.

    KTTech névre váltottam...

Új hozzászólás Aktív témák