- Milyen TV-t vegyek?
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- ASUS notebook topic
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- OLED TV topic
- Egyslotos Galax VGA az NVIDIA Blackwell platformon
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Milyen széket vegyek?
Hirdetés
(használd a CYBSEC25PH kuponkódot további 20 ezer ft kedvezményért!)
-
PROHARDVER!
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
szb75
csendes újonc
válasz
g.gergo #40923 üzenetére
Az új op-rendszert úgy próbáltad, hogy egyedül a torrent kliens telepítetted alá? Nem lehet, hogy valami másik futó process okozza a problémát. Én a Deluge daemon-t használom és sosem volt semmi bajom vele.
OFF: Remélem sikerül megoldanod, mert átérzem az idegtépő próbálkozások okozta stresszt! :-/ -
szb75
csendes újonc
Kipróbáltam.
500+0 beolvasott rekord
500+0 kiírt rekord
524288000 bájt (524 MB, 500 MiB) másolva, 6,19203 s, 84,7 MB/s
Ezek szerint a Pi->PC irány jó, csak visszafelé lassú a másolás. Akkor ez Windows hiba lesz. Pedig már mindent kipróbáltam amit a "WIN10 slow LAN speed" keresőszóra találtam. :-( -
szb75
csendes újonc
-
szb75
csendes újonc
Sziasztok!
Üzembe helyeztem egy Pi 4B-t. (8GB RAM + 128GB Sandisk Extreme Pro microSD kártya + Crucial 1TB BX500 SATA3 2,5" SSD USB-3-as házzal)
Plex, torrent, samba, apache, stb. került rá és működnek is.
A problémám az, hogy Samba megosztásra max. 25-28MB/s sebességgel tudok másolni Gigabites hálózaton. Iperf3-mal megmérve a két eszköz közötti sebesség 870-950Mbps. Az SSD közvetlenül a PC-hez csatlakoztatva (USB 3.0-n) 260MB/s-os másolási sebességet mértem. Tehát a hálózat minden eleme tudna ennél sokkal többet. Az eszközök önmagukban is sokkal többet tudnak. De így együtt mégis csak 25-25MB/s-re képesek.
Mi lehet a baj?
Új hozzászólás Aktív témák
- HP ProDesk 400 G5 Tiny /i5-8500T/8GB/SSD 256 GB - számla, gar,- használt
- ESZMÉLETLEN JÓ ÁRON MINDEN VAN! Amit csak szeretnél írd meg, szinte biztos hogy van! GARIS ÚJ cuccok
- AMILYEN GAMER PC-t AKARSZ AZT ÉN ÁR ALATT ÖSSZERAKOM NEKED! TELEVAGYOK KOMPONENSEKKEL! ÍRJ BÁTRAN!
- AMILYEN GAMER PC-t AKARSZ AZT ÉN ÁR ALATT ÖSSZERAKOM NEKED! TELEVAGYOK KOMPONENSEKKEL! ÍRJ BÁTRAN!
- Dell OptiPlex 3070 SFF i3-9100/8GB/256SSD/ számla, garancia!
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3109
- Asus ROG Zephyrus G15 - 15.6" 4K 120Hz - Ryzen 7 6800HS - 24GB - 512GB - RTX 3060 - 2 hó garancia -
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 5000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- Patika hibátlan Iphone 14 PRO MAX 128GB Független - Dark Purple - 5 Mobilxof tok + Üvegfolia
- Samsung Galaxy Z Fold6 ,Navy ,120 Hz AMOLED dupla kijelző, Snapdragon 8 Gen 3,12/512 GB,2027. 07. 11
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest