Hirdetés
- A '90-es évek jutnak az eszünkbe az ATK készülő egeréről
- Huszadik születésnapjára eléggé megváltozott az Antec nagytornya
- Még a saját szövetségeseivel szemben is fegyverként használná az AI-t az USA
- Mégis meglepi egy új GeForce-szal a rajongókat az NVIDIA?
- Lassan 2027-re is elfogy a TSMC 2 nm-es gyártókapacitása
- Házimozi belépő szinten
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- Házimozi projektorok, kiegészítőik és kialakítások haladóknak
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- SSD kibeszélő
- E-book olvasók
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Ilyen olcsó sem volt még egy Apple notebook
Aktív témák
-
Ha jól emléxem Jimmiboy nevű kollegának van 1 ilyen, illetve van 1 topic is amit Ő indított róla van is benne jó sok hozzászólás nézd meg ott, hérdezz rá nála Nekem BBA9800 nyákos és volt rajta Cat. 3.7 3.8 3.9 illetve most 3.9-es Omega van és nincs bajom vele. Ott remélem segítenek írj Neki mailt.
-
Hát nem értem mi lehet a baj, bár igazság szerint csak akkor lehet aTV-t beállítani ha bele van dugva a kábel és a TV-be is, szóval gondolom van benne vmi ami érzékeli a feszt v vmit. Nekem is dettó ilyen van, SAPPHIRE 9800pro (NEM 9700 nyákos és a Tied?) Eddig semmi baja nem volt, driver reinstall?
Kiváncsi vagyok ha tudod írd már le h (ha 9800 nyákos piros) akkor meddig tudtad húzni gyári hűtéssel? -
Nekem eddig nem volt vele bajom bár azt nem írod h melyik gyátó, SE/NP/PRO/XT? És eleve nem értem h hh nem sikerült 2x uaúgy beállítani?
Bedugod a TV/Video-ba Control panel, megjelenítők engedélyez, átállítod elsődlegesnek a TV-t másodlagosnak a monitort és kész? Vagy bonyolultabb a probléma és én voltam triviális, akkor bocsi érte. -
aurum
senior tag
van egy ilyen. 2x meg nem sikerult ugyanugy bellitani a tv-out-ot rajta. van valakinek doksija maiben le van irva mit kell vele cinalni, hogy az csinalja amit en akarok??
Aktív témák
- iPhone 12 Mini 128GB 100% (3 Hónap Garancia)
- iPhone 17 Mist Blue 256 GB - Bontatlan !! www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok !!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4567
- LENOVO ThinkBook 14s Yoga touch 360 - i5-1135G7, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- szinteÚJ, dobozos Dell Pro 14 Ultra 7 255U 16GB DDR5 512GB AI PC FHD+ 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

