Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A_ScHuLcZ

    addikt

    Sziasztok!

    Mitől lehet az, hogy egy ismerősöm gépén szinte semmilyen ppt fájlt nem lehet hibátlanul megnyitni, amit a kollégáitól kap? Sok helyen elhagy betűket, szórészleteket, és helyette teleszórja pontokkal, vesszőkkel a helyüket. Azt figyeltem meg, hogy a szó eleji nagybetűk például a kedvencei, de vannak olyan szavak, amiket viszont nem bánt. Először a fájlokra gyanakodtam, de teszteltem saját gépen is, és semmi bajuk, illetve ahonnan kapja ott is meg tudják nyitni gond nélkül.
    2007-es office-t használt, de korábban feltettük mellé a 2007-es ppt viewert, érdekes módon az jól nyitotta meg (csak szerkeszteni nem tudja vele, ami azért nem lenne rossz). A cég most megvette az office 2010-et, erre frissítettem a gépét, de az új sem bír elbánni a fájlokkal, sőt emellett már a 2007-es megjelenítő sem hajlandó elindulni még újratelepítés után sem, a 2010-es viewerrel pedig ugyanolyan rosszul jeleníti meg.

    Van-e valakinek ötlete, hogy ez mégis mitől lehet? Szívem szerint újrahúznám a gépet, de még kb nyárig nincs rá lehetőség, viszont fontos lenne, hogy rendesen tudja nézni a fájlokat, mert komoly dologról van szó, építkezés ellenőrzés..

    "I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

Új hozzászólás Aktív témák