Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • 2024-ben M1? Nóóórmális?

    lo Elérkezett az idő a lassan hat éves Mac Mini leváltására. És mivel már egy ideje foglalkoztat a gondolat, miszerint...

  • HMD Skyline - jó szerelés

    ma Az eddigi legnagyobb tudású HMD telefon lépett piacra, ami külsejében a Lumia modelleket idézi, más szempontból viszont az utóbbi évek Nokiáinak problémáit hurcolja tovább.

Új hozzászólás Aktív témák

  • z0lt3n

    csendes tag

    Sziasztok!

    33 éves koromra csak vettem én is egy PS4 slimet :C (CUH-2216A)
    Alapvetően nagyon elégedett vagyok vele és az eddigi játékok nagyon tetszettek:
    Uncharted 4, God of War, Last of Us remastered, Detroit Become Human...

    Régen mindig PC-n játszottam magasabb fps-el, de könnyen hozzá tudtam szokni a 30 fps-hez is most, bár nem tagadom a Last of Us 60 fps-e nagyon jól esett.

    Viszont most sok ajánlás után megvettem az Until Dawn-t és nagyon fájdalmas.
    Még az átvezető animációk is szerintem 20 fps körül futnak, a játékról nem is beszélve, fájdalmasan darabos, az irányítás is nagyon kellemetlen.
    Lemezes változat, a játék feltelepített egy nagyméretű frissítést is hozzá egyből.

    Nálatok is hasonlóan futott? Ha igen, hogy tudtátok ezt tolerálni?
    Tudom, hogy interaktív és nem akciójátékról van szó, de ez így akkor is szörnyű :(

  • z0lt3n

    csendes tag

    Sziasztok!

    Sajnos csak több éves csúszással tudok hozzászólni a dolgokhoz mert egy fél éve vásároltam PS4-et, de hátha esetleg valakinek hasznos lehet.

    A múltkoriban sírtam, hogy PS4 slimen mennyire zavar az Until Dawn nagyon gyenge fps száma, ettől függetlenül végigjátszottam és nagyon működött a játék, ha 10x nem ugrottam ki az ágyból akkor egyszer sem. :))

    Azóta a Hidden Agenda-t játszottam és mindenkit szeretnék megmenteni ettől a játéktól akinek esetleg még nem volt meg.
    Ha valaki játszott a Detroit Become Human, Until Dawn, Beyond Two Souls, Heavy Rain közül bármelyikkel az szerintem rettenetes átverve fogja érezni magát.

    Nem szoktam túlságosan utánanézni a játékoknak vásárlás előtt mert szeretem ha minél kevesebbet tudok róluk - igen, ez az én hibám - így most teljesen eltekintek a 2 órás játékidőtől, mert erről értesülhettem volna előtte. (ettől függetlenül nagyon nagy pofátlanság)
    Elképesztően bárgyú ez a játék, nagyon buta, nagyon kiszámítható és hiába több lehetséges végkifejlet teljes mértékben kizárt, hogy ez érdemes legyen másodjára is valakinek.

    Mondanám, hogy ez inkább csak egy jó demo játék a Playlink-nek de hazudnék.
    Igaz, hogy ad plusz információkat telefonon keresztül a játék, karakterek életrajza stb., viszont szó szerint teljesen felesleges mivel semmilyen nyomozásra, gondolkodásra vagy háttérinfóra nincs szükség, sem lehetőség a teljesen lineáris és pofátlanul egysíkú játékmenethez :(

    Ha esetleg valaki a fentebbi címekhez hasonló minőségű alkotásokat tud ajánlani azt nagyon megköszönöm! :R



  • z0lt3n

    csendes tag

    válasz Xaels #240665 üzenetére

    Ketten játszottuk, nem verseny módban.
    Máshogy jobb lenne/lett volna?

Új hozzászólás Aktív témák