Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz apszi #86300 üzenetére

    "Lg MLA, véleményem szerint semmi extrát nem ad hozzá némi fényerőnél. "

    Már ne haragudj de ez konkrétan nem igaz :)( Philipsem van mielőtt azt gondolnád elfogultságból írom.)
    Jelenleg az LG G3 MLA lett az etalon szinte minden szempontból, jön majd MLA Panából és Philipsből, Sonyból is.
    Volt valami DoVI dolog amit most megoldottak szoftveresen, de jelenleg referencia minőséget ad több teszt szerint, pl Rtings vagy Vincent.és az mellé társul egy baromi magas fényerő.

    nagyon egyetértek blakey hozzászólásával. Azt kell venni ami neked a legkevésbé kompromisszumos.
    általában az emberek elfogultak vagy negatív vagy pozitív irányba, én is.( valaki csak akkor tud elfogult lenni ha elégedett azzal a termékkel amit használ ez sok embernek nem jött még le aki mondjuk pont más márkát szid)
    De az MLA fejlesztés nagyon Rendben van és pont ez miatt váltok majd szerintem G3 -ra, de megvárom azért az idei MLA Philipsek, Panák , Sonyk felhozatalát és megnézem az árazást , tudást stb...
    ÉN például aranyközép útként választottam anno a Philipset mert támogat minden formátumot, kevés panel hibás és jó a felhasználói felülete, van Ambi, cserébe egyéb számomra nem annyira releváns dolgokban kompromisszumos.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák