Hirdetés
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Bluetooth hangszórók
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- VR topik
- Egyre inkább ARM-osodik a 3DMark
- Gaming notebook topik
- Computex 2026: harmadik típusú találkozások a monitorok szegmensében
- 3D nyomtatás
- Még két évnyi memóriaparát jósol az AMD globális alelnöke
-
50 - 1
80276 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 05:07 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
God Vazzeg
veterán
Rendben, majd megkérdem, van telószám is, csak mindig olyankor hívom ha kell valami
Vadkertre én is menni akartam
(Itt van a szomszédban
) -
dragonfx
veterán
Sziasztok.......
De jó, hogy idetaláltam.....
Nekem egy E36 320IA-m van 94-es coupe nagyon szeretem............. Tavaly augusztus óta van nálam ami eddig volt akksi csere...egy hűtőtömítő folyadék, egy beázott motorvezérlő részben miattam eltömődtek a szélvédő előtti kifolyók.....persze nem nálam rakodhatott fullig.....+ egy lambdaszonda....
Sokan húzódoznak az automata váltótól ami ebben van az valami szuper.....gyorsításnál úgy visszadob akár 2 fokozatot is mint a sicc..........
BMW forever...........
Miatyánk ki vagy a mennyekben...
BMW-nk
Te aki az utcákon száguldassz
Szenteltessék meg a te veséd
Jöjjön el az M-Powered
Történjen meg a Burnoutod
Benzines és dízelként is
Mindennapi kék-fehérünket add meg nekünk ma
És bocsáss meg nekünk a büntetöcédulákért
Ahogy mi is megbocsátunk a KRESSZnek
Ne vezess minket Wolfsburgba
Hanem szabadíts meg a Mercedestöl
Mert tiéd a Speed
A lóerö és a fölény
Mindörökkélambdaszonda sajnos típushiba

Huuu na mesélj hogy ázott be az elektronika mert nekem is votl 2x, nagymosás után, de nem kockáztatom meg még1x........ -
venember83
nagyúr
Sziasztok.......
De jó, hogy idetaláltam.....
Nekem egy E36 320IA-m van 94-es coupe nagyon szeretem............. Tavaly augusztus óta van nálam ami eddig volt akksi csere...egy hűtőtömítő folyadék, egy beázott motorvezérlő részben miattam eltömődtek a szélvédő előtti kifolyók.....persze nem nálam rakodhatott fullig.....+ egy lambdaszonda....
Sokan húzódoznak az automata váltótól ami ebben van az valami szuper.....gyorsításnál úgy visszadob akár 2 fokozatot is mint a sicc..........
BMW forever...........
Miatyánk ki vagy a mennyekben...
BMW-nk
Te aki az utcákon száguldassz
Szenteltessék meg a te veséd
Jöjjön el az M-Powered
Történjen meg a Burnoutod
Benzines és dízelként is
Mindennapi kék-fehérünket add meg nekünk ma
És bocsáss meg nekünk a büntetöcédulákért
Ahogy mi is megbocsátunk a KRESSZnek
Ne vezess minket Wolfsburgba
Hanem szabadíts meg a Mercedestöl
Mert tiéd a Speed
A lóerö és a fölény
Mindörökkéez mar beteges kicsit azert

De jo, foleg a foszvagenes meg mercis resz tetszik
Kepek az autodrol?
[Szerkesztve] -
Gézengúz
addikt
Sziasztok.......
De jó, hogy idetaláltam.....
Nekem egy E36 320IA-m van 94-es coupe nagyon szeretem............. Tavaly augusztus óta van nálam ami eddig volt akksi csere...egy hűtőtömítő folyadék, egy beázott motorvezérlő részben miattam eltömődtek a szélvédő előtti kifolyók.....persze nem nálam rakodhatott fullig.....+ egy lambdaszonda....
Sokan húzódoznak az automata váltótól ami ebben van az valami szuper.....gyorsításnál úgy visszadob akár 2 fokozatot is mint a sicc..........
BMW forever...........
Miatyánk ki vagy a mennyekben...
BMW-nk
Te aki az utcákon száguldassz
Szenteltessék meg a te veséd
Jöjjön el az M-Powered
Történjen meg a Burnoutod
Benzines és dízelként is
Mindennapi kék-fehérünket add meg nekünk ma
És bocsáss meg nekünk a büntetöcédulákért
Ahogy mi is megbocsátunk a KRESSZnek
Ne vezess minket Wolfsburgba
Hanem szabadíts meg a Mercedestöl
Mert tiéd a Speed
A lóerö és a fölény
Mindörökké -
dragonfx
veterán
Nálam 2 színben jöhetne szóba sárga,(dakarsárga, az akkori e36 m3 színe) vagy a piros.
Fekete, szürke, metál nekem enm bejövős.
Esetleg királykék még ami talán.Vagy ami enm bmw szín egyedi fényezéssel világító uv zöld gyöngyház vagy narancssárga gyöngyház.(igaz God??..votl egy oylan e30 ott az eleje felé, t tudod miylen szírul mutata
)...vagy még1 az alpina színe, az a kékes lilás...néáztem 1950 eurós felára van. -
dragonfx
veterán
Igazad van, 345i, mert egy 745i motor van benne, turbózva, programozott elektronikával.. A sárvédőívet ki kellett teljesen hozni, hogy beférjenek ekkora kerekek, nekem a 16-os se fér be, max valami nagy perrel
Amúgy eredetileg 325i vagy ix Turboá autója, most nem emléxem hirtelen 
Tényleg ha ismered kérdezz már tőle egy LE számót, ha egyáltalán lemérték.
Azért Tibisz és Zeusz gépe sem votl semmi.
Én is szívók az ET-kel, pedig szeretnám már az ''elengedhetetlen'' kelléket az alufot beszerezni 16ba igen. -
Gyuri27
félisten
Szép a bömbid.

Saját vélemény, de a piros bömbit nem szeretem (igaz a szürkén és a feketén kivül mást se, na jó az angol versenyzöldet kicsit
).
A króm lökháritós e30-nak nincs párja! -
God Vazzeg
veterán
Igazad van, 345i, mert egy 745i motor van benne, turbózva, programozott elektronikával.. A sárvédőívet ki kellett teljesen hozni, hogy beférjenek ekkora kerekek, nekem a 16-os se fér be, max valami nagy perrel
Amúgy eredetileg 325i vagy ix Turboá autója, most nem emléxem hirtelen 
-
venember83
nagyúr
-
N1
tag
Szép kocsi!
Biztos, hogy a tiéd?
-
dragonfx
veterán
Mindkettő szép, de nekem az elsőa szimpibb, igen feljebbléptél egy kategóriát és +2 hengert, vagyis ezek alapján következő egy 740, ebből az évjáratból.
Az azért tisztes ha annyi van az 5ösben auto váltóval. -
Uher
aktív tag
Hát igen, a 316 egy kuriozum volt, 94000km-mel került hozzám, sérülésmentesen, a második tulaj gyakorlatilag nem használta, idös volt és miután meghalt, a lányátol vettem aki megörökölte. (ismerös volt, tényleg idös használta évente 2szer, majdnem 3 honapig tartott még sikerült átiratnom, mert vacakoltak az örökösödési papirokkal).
Egy évig volt nálam, mentem vele 30 000km-et, ezalatt elsö lengéscsillapítot kellett cserélni(még a gyáriak voltak, mielött eladtam a hátsók is megadták magukat).
Full fapad volt, 1989. márciusi volt, 1989 áprilisi elsö magyar forgalomba helyezéssel.
Az 5ösben van legalább 400k-450k km, 2 éve van meg, ezen több mindent kellett cserélni,
viszont tele van extrával amiröl már nem igen mondanék le(klima, aut. váltó srb.)
A következö vagy egy újabb 5ös, vagy egy 7es lenne, az álomnak csak a pénztárca szab határt
-
t1
veterán
-
venember83
nagyúr
Hat mivel van 1 kis es 1 nagy turbo, szerintem nem lehet olyan nagy a turbolyuk (hala a kicsinek), de biztos van, 1 ilyen ereju kocsinal abszurd lenne ha nem lenne, szvsz.
Uher: Felsorolasbol csak a kovetkezo hianyzik
Az mar 7es lesz? Csatlakozok t1-hez, az elso szebb, valahogy kivanatosabb, hiaba sor6 a masodik s elso csak 1.6os.
[Szerkesztve] -
Uher
aktív tag
-
dragonfx
veterán
Köszi szépen, a lámpát és a fényezést már többen megjegyezték.
Igen átlag, gyárit gyakorlatilag enm kapsz csak Wallisba az meg ilyne korú gépnél felejtős, igaz van prá dolog ami nem beszerezhető csak tőlük, szerencsére ezeknek nem gáz az ára.
Írtam fogyi 10-11 körül, midnenkit ezt írja erre a típusra.
A fényképek már a tali után, ergo kb 400km autókázás után készültek, szal koszosodott bőven, és nem mosás utáni kép.
Teljes képes lesz de csak mosás után, és ha megfelelő, értsd dunapart, füves gyepes szép részt találók háttérnek.
Ez eben votl a lóerőbe linkeltem is abba a topik asszem avgy említettem, 810 ló V10 M5 btiburbó, kígyóbőr...71 milla.
[Szerkesztve] -
venember83
nagyúr
-
venember83
nagyúr
Tenyleg nem tudtam, h nem M3
S kepeket se nagyon lattam, ha lattam volna, akkor hidd el, h nem kerlek, h linkelj
Esetleg majd vmi kep oldalrol, bar ha jol latom, akkor ez (meg) teljesen gyari. 1.6os hogy viselkedik? Tenyleg ramegy a gatyad is? Alkatreszekbol utangyartottak milyenek?
mod: ja, tenyleg jol nez ki, szine is okes, hatso lampa meg tenyleg illik ra
[Szerkesztve] -
peterszky
őstag
Egész alakos nincs?
A hátsó lámpa tényleg nagyon jó 
-
t1
veterán

szép
Megmondom öszintén azt hittem vmi szar szakadt BMW-vel jársz de ez igencsak polír...
hátsó lápma nagyon király 
-
dragonfx
veterán
Kepet/kepeket kerhetunk a te m3asodrol?
Dobfekkel nem is annyira a fekhatasa miatt van bajom (bar tarcsafekkel sokkal jobb az is), hisz ugyis az elso fekek vegzik a fekezes nagy reszet, csak annyival szebb ha hatul is tarcsafek van, szerintem...
[Szerkesztve] -
venember83
nagyúr
Mivel van más autómárkának is topikja itt, ezért gondoltam ez klassz autómárka is megérdemel egy ilyet.
Szóval a kedves tulajdonosok írásait várom ide, kinek milyen mióta....stb."egy bmw olyan mint egy jó nő, ha foglalkozol költesz rá meghálálja, ha elhanyagolod cserbenhagy, megcsal!!!"
Hivatalos magyar oldal:[link]
Pár tuningcég:
Ac Schnitzer [link]![[kép] [kép]](http://s4.images.www.tvn.hu/2007/08/22/14/35/www.tvn.hu_d316f81a8b23e70948b4c3cd05d40e28.jpg)
Alpina [link]![[kép] [kép]](http://s4.images.www.tvn.hu/2007/08/22/14/26/www.tvn.hu_d2b849c89a4dd01ff5306c91f40ec3ee.jpg)
Hamann [link]![[kép] [kép]](http://s4.images.www.tvn.hu/2007/08/22/14/26/www.tvn.hu_18014f4df06f8fb4f05bca6d0cebc542.gif)
Hartge [link]![[kép] [kép]](http://s4.images.www.tvn.hu/2007/08/22/14/26/www.tvn.hu_82e0df949037f51fea301e9739e20c94.gif)
![[kép] [kép]](http://forevermp.tvn.hu/bmwlogo.gif)
Kepet/kepeket kerhetunk a te m3asodrol?
Dobfekkel nem is annyira a fekhatasa miatt van bajom (bar tarcsafekkel sokkal jobb az is), hisz ugyis az elso fekek vegzik a fekezes nagy reszet, csak annyival szebb ha hatul is tarcsafek van, szerintem...
[Szerkesztve] -
dragonfx
veterán
Jó a reklám, de mindneki 345i turbonak emlegeti Turboá autóját. Ja meg mondjuk az a felni sem akármilyen felni.Azért a 12hengeres e30 se semmi.
Nekem sincs bajom a fékkel. -
God Vazzeg
veterán
Képeket nem tudok, sajna, ritkán találkozok vele, de próbálok vadászni majd

-
dragonfx
veterán
-
Kicker
őstag
na már bmw-s topic is van!

-
peterszky
őstag
Pici kép nem figyeltema középső emblémát elnézést
Igen+angel eyes, ültetés, sperr.,szempilla...meg még jó pár dolog ha e30/e36ról van szó.
Majd igyekszek...
Amugy erről vélemények, elég ritkán megemlítendő példány pedig szerintem nagyon klassz
Alias bíemdábjúzíéjt [link]
AC Schnitzeréktől [link]
Hamannéktól [link]
Hartge Z8 [link]
És lehet lesz újra>>koncepció/tanulmány [link] [link] [link]
....ahogyan remélhetőleg lesz M1 és M10 is.
Egy feloptikázott [link]
Meg egy furi M6(nevében milyen) [link]
Meg az első hsz.ből a logo
Remélem mindennek elegettevő a hsz. lehet véleményezni, szemezgetni.
Nekem ezek a roadsterek nem igazán jönnek be, nem tudom miért

[Szerkesztve] -
God Vazzeg
veterán
-
dragonfx
veterán
Szia
Az enyém is gyári alukerék, de ne zavarjon
BMW kötelező tartozék: kipufogó, szárny, sötétítés, alukerék! 
Pici kép nem figyeltema középső emblémát elnézést
Igen+angel eyes, ültetés, sperr.,szempilla...meg még jó pár dolog ha e30/e36ról van szó.
Majd igyekszek...
Amugy erről vélemények, elég ritkán megemlítendő példány pedig szerintem nagyon klassz
Alias bíemdábjúzíéjt [link]
AC Schnitzeréktől [link]
Hamannéktól [link]
Hartge Z8 [link]
És lehet lesz újra>>koncepció/tanulmány [link] [link] [link]
....ahogyan remélhetőleg lesz M1 és M10 is.
Egy feloptikázott [link]
Meg egy furi M6(nevében milyen) [link]
Meg az első hsz.ből a logo
Remélem mindennek elegettevő a hsz. lehet véleményezni, szemezgetni.
-
venember83
nagyúr
Haver 325i-jére 1 milla volt a legjobb ajánlat eddig, de az alatt 18-as kerekek vannak, meg turbós!
Meg persze gyönyörű!

Szep autod van, tetszik, latszik, h jo allapotban van, csak ami szurja a szemem az a hatso dobfek
Szerencsere mar leszoktak errol a BMW-nel is.
Kulonben ha nemet, akkor mindenkepp es kizarolag BMW, ez nem is kerdes, sorfozesen kivul csak ertenek ehhez is a bajorok
[Szerkesztve] -
peterszky
őstag
Haver 325i-jére 1 milla volt a legjobb ajánlat eddig, de az alatt 18-as kerekek vannak, meg turbós!
Meg persze gyönyörű!

Képeket

-
God Vazzeg
veterán
Haver 325i-jére 1 milla volt a legjobb ajánlat eddig, de az alatt 18-as kerekek vannak, meg turbós!
Meg persze gyönyörű!

-
peterszky
őstag
Van egy bácsi a közelünkben (boros boltja van
), akinek van egy '86-os 318-asa 40 ezer kilóméterrel.
Megkérdeztük, hogy mennyiért adná el, azt válaszolta, hogy volt már 3 millás ajánlata is rá
Mondjuk tényleg szinte gyári álapotban van, semmi rohadás nincs a kocsin. -
God Vazzeg
veterán
Igen hát előre simán beül 2m-es ember is.Ülésmagasággal variálj, szerintem megoldható a dolog. Ha arra jársz ülj be az új ci-be.....nem is tudom az az első ülés 2 személynek van-e.....batár nagy, még én a 185 centimmel is olyna kicsinek éreztem magam benne
God:
Láttam Solton egy tiédhez nagyon hasonlót, csak neki gyári alufja volt, sárga tuskókkal, és nem volt sötétítése.Hirtelen majdnem mondtam volna....
[Szerkesztve]
[Szerkesztve]Szia
Az enyém is gyári alukerék, de ne zavarjon
BMW kötelező tartozék: kipufogó, szárny, sötétítés, alukerék! 
-
dragonfx
veterán
Múlt hét óta egy két éves 320D Touring tulajdonosa vagyok:
[link]
[link]
Sokat még nem vezettem, hétvégén tettem bele 800 km-t, de valami iszonyat jó volt. Teljesen új dimenziókat fedeztem fel a vezetésben. Ááááá, ezt nem lehet elmondani. Érezni kell.
Nem rég volt egy balesetem a Fabiammal. Nem nagy, de mégis megviselt és nem mertem autóba ülni nagyon sokáig. Na, most már más a helyzet. Beültem ebbe, remegtem két napig a félelelmtől, aztán ki sem akartam szállni belőle.
Mivel sok tapasztalatom nincs vele, így csak néhány dolgot tudok megosztani veletek. Fogyasztását tekintve sztenderd 6 liter. Ebben volt autópálya, város, országút, egyszóval minden. A futómű nekem nagyon keménynek tűnt eleinte, de nem ehhez voltam szokva. Sokszor igen erősen kellett kapaszkodnom, hogy fékezéseknél a sávban tudjam tartani. Felszereltségét tekintve egyedül a bőr ülést említeném meg hiányként, ami annyira nem is hiány mint inkább extra. Negatívum még számomra, hogy nem nőttem túl nagyra, így nagyon elöl ülök és a jobb oldali tükröt nem bírom rendesen beállítani magamnak.
Szóval egyelőre nagyon pozitív véleményen vagyok. Szoknom kell még, de már most megszerettem.
Igen hát előre simán beül 2m-es ember is.Ülésmagasággal variálj, szerintem megoldható a dolog. Ha arra jársz ülj be az új ci-be.....nem is tudom az az első ülés 2 személynek van-e.....batár nagy, még én a 185 centimmel is olyna kicsinek éreztem magam benne
God:
Láttam Solton egy tiédhez nagyon hasonlót, csak neki gyári alufja volt, sárga tuskókkal, és nem volt sötétítése.Hirtelen majdnem mondtam volna....
[Szerkesztve]
[Szerkesztve] -
God Vazzeg
veterán
-
Gh0sT
addikt
Múlt hét óta egy két éves 320D Touring tulajdonosa vagyok:
[link]
[link]
Sokat még nem vezettem, hétvégén tettem bele 800 km-t, de valami iszonyat jó volt. Teljesen új dimenziókat fedeztem fel a vezetésben. Ááááá, ezt nem lehet elmondani. Érezni kell.
Nem rég volt egy balesetem a Fabiammal. Nem nagy, de mégis megviselt és nem mertem autóba ülni nagyon sokáig. Na, most már más a helyzet. Beültem ebbe, remegtem két napig a félelelmtől, aztán ki sem akartam szállni belőle.
Mivel sok tapasztalatom nincs vele, így csak néhány dolgot tudok megosztani veletek. Fogyasztását tekintve sztenderd 6 liter. Ebben volt autópálya, város, országút, egyszóval minden. A futómű nekem nagyon keménynek tűnt eleinte, de nem ehhez voltam szokva. Sokszor igen erősen kellett kapaszkodnom, hogy fékezéseknél a sávban tudjam tartani. Felszereltségét tekintve egyedül a bőr ülést említeném meg hiányként, ami annyira nem is hiány mint inkább extra. Negatívum még számomra, hogy nem nőttem túl nagyra, így nagyon elöl ülök és a jobb oldali tükröt nem bírom rendesen beállítani magamnak.
Szóval egyelőre nagyon pozitív véleményen vagyok. Szoknom kell még, de már most megszerettem.
-
dragonfx
veterán
-
peterszky
őstag
Hi!
850re:
Hat, a szervizkoltsegeken tul (jogos a normal*3, raadasul mire ehhez alkatreszt szerez valaki...) a fenntartas nem semmi, foleg az uj adorendszer fenyeben, ugyhogy nem javasolnam, csak ha tenyleg van benned annyi fanatizmus, hogy ez lesz a mindened (es tenyleg ez lesz, mert ramegy a gatyad is
... Raadasul a 8as beemer egy gyengus konstrukcio volt, anno a nemetek sem vettek kilora, egyszeruen ez a kocsi egy rossz otlet volt, nem jott be. Sok apró hiba, szerelnivaló, ráadásul tele van pakolva az akkoriban meg nem tul kiforrott elektronikai cuccossal, amik szinten egymas utan szenderulnek jobb letre... amugy en eleg nagy bmw fanatikus vagyok (~-nak tartom magam), sokat olvastam rola (8asrol, mert en is imadom!), meg 6ossal volt tapasztalat is (eventente 3-4kilot koltott ra az illeto, mondjuk ettol olyan volt, mint az uj - de csak 12 honapig), de errol a kocsirol lebeszelnelek
Amugy a budai skala parkolojaban 2 eve all egyhelyben egy fekete, mar tettem az ablaktorlo moge arajanlatot is tartalmazo fecnit, de nem jeletnkezett az ember, lehet, hogy annak a peldanynak a multjahoz komoly buncselekmenyek kotodnek
no hat bocsanat hogy igy beleszoltam, csak gondoltam megproballak megmenteni a biztos anyagi csodtol (pedig tenyleg gyonyoru gep...)
Köszönöm a választ!
Akkor marad a Szállítós 7-es bálna
-
eborn
csendes tag
Én örülök a topicnak, én is gondoltam már rá, hogy kéne nyitni, de mivel még nincs BMW-m nem akartam én lenni a topic nyitó

A nagy álmom egy 850-es, mindig is imádtam a bukólámpás autókat. Kép: [link]
A másik a 635 CSi, ez egy régebbi típus, de nagyon szép: [link]
Mindkettő elérhető áron kapható, pl. a használtautó.hu-n. 1-3 millió között mozognak.
Csak a költségekkel nem vagyok tisztában teljesen: a 850-es mennyit fogyaszt, nem igazán találtam róla adatokat. Csak egy 5000-es motor dübög benne
Alkatrészek, javítás sem lehet olcsó.
'89-'90 között volt egy 318-asunk (az igazi BMW bordó), amit apukám hozott Németo.-ból, amikor Drezdában dolgozott. Nagyon szerettük, csak itthon a munkahelyük parkolójában havonta feltörték és valamit elvittek belőle. Az utolsónál a gyerekülésemet és a díszpárnát
Ezután eladtuk.Hi!
850re:
Hat, a szervizkoltsegeken tul (jogos a normal*3, raadasul mire ehhez alkatreszt szerez valaki...) a fenntartas nem semmi, foleg az uj adorendszer fenyeben, ugyhogy nem javasolnam, csak ha tenyleg van benned annyi fanatizmus, hogy ez lesz a mindened (es tenyleg ez lesz, mert ramegy a gatyad is
... Raadasul a 8as beemer egy gyengus konstrukcio volt, anno a nemetek sem vettek kilora, egyszeruen ez a kocsi egy rossz otlet volt, nem jott be. Sok apró hiba, szerelnivaló, ráadásul tele van pakolva az akkoriban meg nem tul kiforrott elektronikai cuccossal, amik szinten egymas utan szenderulnek jobb letre... amugy en eleg nagy bmw fanatikus vagyok (~-nak tartom magam), sokat olvastam rola (8asrol, mert en is imadom!), meg 6ossal volt tapasztalat is (eventente 3-4kilot koltott ra az illeto, mondjuk ettol olyan volt, mint az uj - de csak 12 honapig), de errol a kocsirol lebeszelnelek
Amugy a budai skala parkolojaban 2 eve all egyhelyben egy fekete, mar tettem az ablaktorlo moge arajanlatot is tartalmazo fecnit, de nem jeletnkezett az ember, lehet, hogy annak a peldanynak a multjahoz komoly buncselekmenyek kotodnek
no hat bocsanat hogy igy beleszoltam, csak gondoltam megproballak megmenteni a biztos anyagi csodtol (pedig tenyleg gyonyoru gep...)
-
dragonfx
veterán
Én örülök a topicnak, én is gondoltam már rá, hogy kéne nyitni, de mivel még nincs BMW-m nem akartam én lenni a topic nyitó

A nagy álmom egy 850-es, mindig is imádtam a bukólámpás autókat. Kép: [link]
A másik a 635 CSi, ez egy régebbi típus, de nagyon szép: [link]
Mindkettő elérhető áron kapható, pl. a használtautó.hu-n. 1-3 millió között mozognak.
Csak a költségekkel nem vagyok tisztában teljesen: a 850-es mennyit fogyaszt, nem igazán találtam róla adatokat. Csak egy 5000-es motor dübög benne
Alkatrészek, javítás sem lehet olcsó.
'89-'90 között volt egy 318-asunk (az igazi BMW bordó), amit apukám hozott Németo.-ból, amikor Drezdában dolgozott. Nagyon szerettük, csak itthon a munkahelyük parkolójában havonta feltörték és valamit elvittek belőle. Az utolsónál a gyerekülésemet és a díszpárnát
Ezután eladtuk.Igen van eladó, nem drága, de lassan mindkető veterán lesz.
Fenntartás???.....ha nincs fanatizmusod, nem fogod megfizetni tuti.
Szeritnem alap bmw javítási költség *3...na persze ha nem akarsz valami sarki kis ízébe csináltatni egy ilyne autót.
A 850 tényleg nagyon szép, meg a 635 is.Mindkettő legenda.
Fogyasztás kb 15-20l...lényegtelen ebben a kategóriában, ha ilyet veszel úgysem mindennapi használatra szeretnéd gondolom.
u.i.:igen gondolkodtam hogy a hamann-t be e rakjam, mert sok a porsche meg minden.....de azért elég sok bmw-t is csinálnak.
[Szerkesztve] -
szatocs
őstag
-
(Kolombusz)
veterán
-
fokukac
nagyúr
jajj, honnan tudtam látatlanban, hogy Te nyitottad?

-
Ramius
őstag
Mivel van más autómárkának is topikja itt, ezért gondoltam ez klassz autómárka is megérdemel egy ilyet.
Szóval a kedves tulajdonosok írásait várom ide, kinek milyen mióta....stb."egy bmw olyan mint egy jó nő, ha foglalkozol költesz rá meghálálja, ha elhanyagolod cserbenhagy, megcsal!!!"
Hivatalos magyar oldal:[link]
Pár tuningcég:
Ac Schnitzer [link]![[kép] [kép]](http://s4.images.www.tvn.hu/2007/08/22/14/35/www.tvn.hu_d316f81a8b23e70948b4c3cd05d40e28.jpg)
Alpina [link]![[kép] [kép]](http://s4.images.www.tvn.hu/2007/08/22/14/26/www.tvn.hu_d2b849c89a4dd01ff5306c91f40ec3ee.jpg)
Hamann [link]![[kép] [kép]](http://s4.images.www.tvn.hu/2007/08/22/14/26/www.tvn.hu_18014f4df06f8fb4f05bca6d0cebc542.gif)
Hartge [link]![[kép] [kép]](http://s4.images.www.tvn.hu/2007/08/22/14/26/www.tvn.hu_82e0df949037f51fea301e9739e20c94.gif)
![[kép] [kép]](http://forevermp.tvn.hu/bmwlogo.gif)
a hamann nem mercikre szakosodott? vagy az a brabus?

-
peterszky
őstag
Én örülök a topicnak, én is gondoltam már rá, hogy kéne nyitni, de mivel még nincs BMW-m nem akartam én lenni a topic nyitó

A nagy álmom egy 850-es, mindig is imádtam a bukólámpás autókat. Kép: [link]
A másik a 635 CSi, ez egy régebbi típus, de nagyon szép: [link]
Mindkettő elérhető áron kapható, pl. a használtautó.hu-n. 1-3 millió között mozognak.
Csak a költségekkel nem vagyok tisztában teljesen: a 850-es mennyit fogyaszt, nem igazán találtam róla adatokat. Csak egy 5000-es motor dübög benne
Alkatrészek, javítás sem lehet olcsó.
'89-'90 között volt egy 318-asunk (az igazi BMW bordó), amit apukám hozott Németo.-ból, amikor Drezdában dolgozott. Nagyon szerettük, csak itthon a munkahelyük parkolójában havonta feltörték és valamit elvittek belőle. Az utolsónál a gyerekülésemet és a díszpárnát
Ezután eladtuk. -
dragonfx
veterán
Mivel van más autómárkának is topikja itt, ezért gondoltam ez klassz autómárka is megérdemel egy ilyet.
Szóval a kedves tulajdonosok írásait várom ide, kinek milyen mióta....stb."egy bmw olyan mint egy jó nő, ha foglalkozol költesz rá meghálálja, ha elhanyagolod cserbenhagy, megcsal!!!"
Hivatalos magyar oldal:[link]
Pár tuningcég:
Ac Schnitzer [link]![[kép] [kép]](http://s4.images.www.tvn.hu/2007/08/22/14/35/www.tvn.hu_d316f81a8b23e70948b4c3cd05d40e28.jpg)
Alpina [link]![[kép] [kép]](http://s4.images.www.tvn.hu/2007/08/22/14/26/www.tvn.hu_d2b849c89a4dd01ff5306c91f40ec3ee.jpg)
Hamann [link]![[kép] [kép]](http://s4.images.www.tvn.hu/2007/08/22/14/26/www.tvn.hu_18014f4df06f8fb4f05bca6d0cebc542.gif)
Hartge [link]![[kép] [kép]](http://s4.images.www.tvn.hu/2007/08/22/14/26/www.tvn.hu_82e0df949037f51fea301e9739e20c94.gif)
[ Módosította: bnss ]
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
80276 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Jövedelem
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Lightyear - befektetési app
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Nintendo Switch 2
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Bluetooth hangszórók
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Windows 10
- További aktív témák...
- NVME, M2 NGFF, 2,5" SATA SSD-k vegyes OEM márkák és prémium típusok, sok újszerű. 128GB-512GB
- Asus Zephyrus G16 GAMING Notebook! Ultra 9 185H / RTX 4060 / 32GB 7500MHz / 1TB! BeszámítOK
- Apple iPhone 17 Pro 256GB Mélykék karcmentes 100% akku 41 ciklus
- ASUS ROG DELTA gamer headsetek akciós áron!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L14 G2i - i5-11G I 16GB I 256SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Vadkertre én is menni akartam
(Itt van a szomszédban




).


S kepeket se nagyon lattam, ha lattam volna, akkor hidd el, h nem kerlek, h linkelj 





