Hirdetés

Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz #16741888 #3051 üzenetére

    harag nincs, egy percig sem volt reszemrol, s a helyzeted is megertem, mindossze a reakciod nem tetszett a helyzetre
    a gozso fele ''embertipust'' pedig nem ismerem, mert nem olvasom a topicjat (pedig milyen jo tamadasi feluletet adna nehaly emberen ;]) -- az elso hozzaszolast elolvastam, de ott ugy dontottem, hogy ahhoz, hogy ott lealljak errol vitat nyitni, nekem nincs turelmem
    no de te meg fogd fel ezt az egeszet ugy, mint tanulopenzt, legkozelebb cd-t viszel, s mar a kabelnetet is ismered

    p.s.: a winxp minimum hardverkovetelmenye 233MHz CPU es 64MB RAM, ez a gep, amit Te irtal, mar az ajanlott hardveren is tulmutat (Bővebben: link) :P

    szerk.: juteszembe: a hetvegen volt szerencsem egy 333-as cerka+128 SD kombohoz es hihetetlen szepen ment rajta az xp, mitobb, akadas nelkul vitte mind a divix, mind a wmv viedokat -- es mindemellett at/atx, es a lep nem volt tobb, mint 20*20cm -- mondjuk volt egy kis gaz az inditasnal, mert az asztalon hevero, ossze nem szerelt ''gep''-bol a monitokabel sulya miatt kibukfencezett a vga (nem volt rogzito az agp-nel), de jo kis cucc az -- starcraft meg dio1 ment is egesz ejjel, meg masnap egesz nap lan-ban :DDD

    [Szerkesztve]

Aktív témák