Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 9950es

    aktív tag

    válasz dz1 #161 üzenetére

    A helyes kérdés inkább az, hogy miből nem ! :D

    Erre egy iparág épült , hogy elhidd , hogy neked fehéret kell venned drágán . Ez persze nem igaz. Igazából fehérre 3d-hez ,neked az égvilágon semmi szükséged ( a lehető legrosszabb kontraszt mutatókkal rendelkezik, bármilyen "egyébfénytől" a helységben összecsinálja magát, a többi, a nemfehérek, meg érzéketlenek, némelyik érzéketlenebb mint egy plazmatévé) .

    Mozivászonnal ezüstre gondoltál?
    Ezt előszöris el kéne olvasd.
    -Utána leszűrni a tanulságot hogy neked olyan kell, aminek nagy "nyeresége" van. :D

    Ezt tudtommal akár 4féleképp is ki lehet vitelezni, ebből 3 megoldható nagyonolcsón. Nemmindegy hogy neked a 4 közül melyikre van IGAZÁN szükséged.

    Érkezni fog hozzám valami 1- 2 héten belül , ami igencsak egyedülálló, és nem igazán érdemes barkácsolni hogyha igaz amit állítanak róla, feltéve , hogy nem szúrsz ki magadnak olyan dolgot ami a te setupodban nélkülözhetetlen. Én pl olyan vásznat is fogok kapni okt közepén-végén ajándékba, amire hátulról kell rávetíteni, és sötétszürke / ,fekete az elejeBoltban igazhogy drága, de én majd elmondom hogy megéri -e az árát. :DDD Az ilyet az sem igazán zavarja ha fény van a szobában. Az ellen is lehet tenni, ha nagyonakarsz fényben játszani. (Én pl akarok, szimulátorok miatt, nem tetszene ha világoskékben úszna minden folyamatosan) Természetesen fogok fotózni meg stb.

    Bonyolult téma, konzultálni kell róla, helységviszonyok miatt, főlegnemmindegy hogy alacsonyról vetítesz , vagy magasról, érdekel-e a hátulról vetítés ( pl átvetíthetsz az ajtónyíláson, amit én akarok eljátszani....).

    120 fps or GTFO :D

Új hozzászólás Aktív témák