Hirdetés
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Balázs1986
őstag
- A pasztázás akkor is ajánlott. Az nem baj, ha meleg a cső, a lényeg az, hogy elvigye a hőt a hűtendő felületről. Márpedig ezer éves, lekövesedett pasztával ez nem történik meg;
- Előfordulhat, hogy a csőben levő gáz elszökött. Ekkor új hűtőcsőre van szükség;
- A ventilátor nem szorul kicsit sem? Ha csak kicsit is lassítja valami, már sokat eshet a fordulatszám, még ha nem is látszik. Talán megéri kivenni és pl. WD40-nel befújni.
- De akár az is előfordulhat, hogy a melegedő alkatrész (CPU vagy GPU, feltételezem) öregedett meg, akkor azon nem igazán lehet segíteni, csak cserével.
- A HDD lehet teljesen külön történet, de lehet akár az is, hogy a másik probléma által termelt hőt veszi át. (notebook HDD-nél kb. 50°C még nem nagy gond.)
Új hozzászólás Aktív témák
- Túlmelegedik a géped? Segítünk!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 64GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2190, 100% Akkumulátor
- Medion Erazer Beast X40-hez vízhűtés (MD 60961)
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest