Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaffika

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy fórumtár irományát beámsolnám ide hátha tudtok rá megoldást, mert ez engem is érdekelne csak annyi eltéréssel hogy nekem Thinkpad X240 produkálja ugyan ezt ugyan ilyen modemmel ugyan ugy T-s kártyával.
    Valakinek valami ötlete hogy mi lehet?

    "Sziasztok kerestem hasonló témát a fórumba, de nem találtam, remélem tudtok segíteni, mert valahogy a LENOVO az csak szervíz futárt tud küldeni, vagy a Tmobileba vigyem be a laptopot, valahogy nem tudom ott mit tudnának csinálni.
    A problémám a következő tegnap előtt elmentem a Trémobilba új simkártyáért, mert csak nano simem volt. Beraktam a gépbe SIM PIN-t beírtam majd eltávolítottam a jelszót. Majd felismerte a SIM kártyát a gép, rányomok a csatlakozásra, és csatlakozik az eszköz, de semmilyen weboldalt nem tudok megnyitni, csak pingelni, telefonba kipróbáltam a kártyát tökéletesen működik.. Azóta újra lett telepítve a windows de az sem oldotta meg a problémát. :\ pls help.
    Csináltam 2 videót az anomália felfedezésével kapcsolatosan:
    Mobilnet hiba
    APN beállítások
    A másik szörnyű hogy nem a modemmel lesz a baj mert jel van és a youtube bejön.. Szóval full tanácstalan vagyok, amióta újra telepítettem így az sem működik."

    Én ezt annyival kiegészíteném, hogy azt vettem észre hogy ha HSPA vagy HSUP hálózatra áll rá először akkor megy rendesen addig a pár percig még át nem áll LTE hálózatra. kb 30ból egyszer megy LTE-n is..

    Köszi a válaszokat.

Új hozzászólás Aktív témák