Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Lirion #26483 üzenetére

    Mibe fogadok, hogy rpg.hu fórumán is ezzel a nickkel nyomtad 2-3 éve.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • I_Am

    veterán

    válasz Lirion #26483 üzenetére

    Idézek:

    "Amíg vki a sikerekhez köti az önbizalmát, addig vért fog hugyozni, hogy szerezzen egy csajt. Minél több a visszautasítás, az önbizalom annál tovább süllyed és emiatt még inkább elutasítják a személyt.. ördögi kör."

    "Nem biztos, hogy ami neked működik, másnak is működik, így mások szemében simán lehet marhaság, amit leírsz."

    Hozzátenném, hogy ha van önbizalmad, akkor nem utasítanak el. Mert a megfelelő személyhez fogsz odamenni nem pedig vaktában vadászni egy nőre. ;)

    "Viszont ha önbizalommal telve mész és ezt nem a sikerhez kötöd, akkor nem lesz rajtad nyomás, hogy vmit el kell érned, tudod magad egyszerűen csak jól érezni és ez vonzó lesz mások számára, legyen az akár férfi, akár nő."

    Komolyan, Te tényleg nem látod a fától az erdőt...

    Leírod, hogy elmentél gyúrni, megváltoztattad a külsődet és tovább szépen sorban. Első lépés, hogy a megváltozott külső egy eredmény ami plusz. Ezelőtt pár hozzászólással pont kritizáltad azt, hogy nem eredményfüggő az önbizalom dolog.
    Aztán leírod, hogy 4-5 közötti átlagod volt, meg Pesten lakás, otthon kertes ház, kocsi a segged alatt. Múlt időben beszélsz a dologról, ráadásul úgy, mintha mindezt csak Te magad érted volna el. Itt nem tiszta számomra, hogy feltehetőleg a szüleid kertes háza meg a medence mennyiben kapcsolódik a Te eredményességedhez?

    Aztán itt vagy most 2 évvel az indulás után és mára elértél mindent ám mégis konkrétan mult időbe zárva írtad le azt ami történt, semmi folyamatosság és utalás nincs a szavaidban a jelenre. :U

    Tudom, megint a rosszindulat felőlem. De én a magam oldaláról inkább tapasztalatnak nevezném. Sok ilyen "műmájer"-el találkoztam már aki adja a nagymenőt közben a háttérben semmi nincs amit saját maga ért volna el.

    És a tapasztalat ami a birtokomban van ahoz, hogy ebbe kicsit belelássak? Én tényleg végigmentem azon az úton amit Te leírtál, de nem 2 év volt és nem is beszélek róla múlt időben, mert a jelenem. :R

    [ Szerkesztve ]

    Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

  • Leeza

    tag

    válasz Lirion #26483 üzenetére

    Végigrágtam a vitátokat, nem kommentálnám.
    Mindenesetre köszönöm, hogy leírtad. :K

    "Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

Aktív témák