Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elttiL

    senior tag

    válasz Digital #14 üzenetére

    Ügyi vagy! :)
    Nálam, olyan volt, hogy az ABIT BH6/pIII650-re raktam xp-t,m és ugyanígy nem akart kikapcsolna, au istennek sem, acpi meg ilyenek be voltak állítva, de akkor sem, erre a google nevű programot töltöttem le, és abban megtaláltam a megoldást.

    nemmmondommeg hogy honnan idekopipasztézem:
    Gyakran megesik, hogy a Windows nem állítja be a számítógép kikapcsolásához szükséges beállításokat. Ha a hardverünk támogatja az operációs rendszer felöli kikapcsolást, akkor lehetőségünk van engedélyezni azt.
    Ezt az Eszközkezelőben (Device Manager) lévő NT APM/örökölt (NT APM/legacy support) csomópont engedélyezésével érhetjük el.
    Ahhoz, hogy elérjük az Eszközkezelőt (Device Manager), kattintsunk a Vezérlőpultban (Control Panel) lévő Rendszer (System) ikonra. A Rendszertulajdonságok (System Properties) ablakban kattintsunk a Hardver (Hardware) fülre, majd ott az Eszközkezelő (Device Manager) gombra.
    Az Eszközkezelőben kattintsunk a Nézet (View) menüben lévő Rejtett eszközök megjelenítése (Show hidden devices) menüpontra. Miután rákattintottunk, a hardverek listája bővül néhány elemmel, köztük az APM/örökölt csomópont (NT APM/legacy support) elemmel.
    Keressük meg azt, majd jobb gombbal kattintsunk rá. A menüben kattintsunk az Engedélyezés (Enable) menüpontra. Végül, ha kell, indítsuk újra a rendszert.
    A következő kikapcsolásnál a rendszer magától le fog állni.

Új hozzászólás Aktív témák