Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MolGabi

    aktív tag

    válasz MrDerekas #36805 üzenetére

    Anno a gépbővítés előtt vettem bele egy CoolerMaster GX450 típusú tápegységet, itt PH-n kérdeztem ki a nagyérdeműt, mikkel érdemes foglalkoznom... viszont ennek már néhány éve, 2013. szeptemberben vettem, megtaláltam egy régi e-mailt a rendelésről.
    A videókártyára is gyanakodtam én is, de YT és egyéb "alapjáraton" használatos programok során nem értem a jelenséget. Tegnap azonban volt egy olyan hiba is, hogy lefagyott-beakadt hang és újraindulás... ez jelenthet akár processzor problémát is. Ugyanúgy háttérben futott a YT, közben a Win10 Upgrade után keresgéltem, hol tudnám kikapcsolni, egyszer csak kifagyott és újraindulás.

    Esetleg vírus, trójai vagy hasonlók okozhatnak-e még ilyen jelenségeket? Vagy kizárólag hardveres problémára gyanakodjak?

    Mint írtam is, a korábbi rendszerrel semmi gond nem volt soha évekig, fura, hogy épp a Win10-nél jön elő ez...

    Esetleg gondoltam, hogy megnézném a proci hűtését, újrapasztáznám vagy ilyesmi...

    Még egy plusz infó eszembe jutott, nyáron, illetve ha kicsit melegebb idő volt még előfordult, hogy olyan játékoknál is lefagyott vagy túlmelegedett a gép, ahol nagy terhelést kapott. Olyankor a tápegységnél is éreztem a melegedést... talán mégis azzal lesz a gond? Olyankor lefagyott a gép, fekete képernyő úgy, hogy percekig nem lehetett bekapcsolni, illetve pörögtek a ventik, de nem történt semmi... gondolom amíg nem hűlt le, addig nem hagyta elindítani magát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák