Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UMbikes

    csendes tag

    alapból nem értem ha amúgy problémás dolog volt már az elején a méret és a ház kompatibilitás akkor miért nem 90 fokos adaptereket adtak alapból a kártya mellé

    az FE 4090 is 137mm széles + 35mm adapter és láss csodát nem fér el a midrange gephazak több mint felében és akkor ott van az Aorus Master a maga 163 milliméterével. az majdnem 20 centis helyigény.

    hozzátennem a 4080 se sokkal kisebb...
    Károgóknak: "hogy ha futja 4090re fussa új házra is."
    egyrészt pl egy komplett design koncepciót építettél akkor fájna megbolygatni. másrészt ha egyedileg moddolt házad van (jelen) akkor szintén bukta.

    és akkor még ott vannak azok akik nem designt vesznek hanem teljesítményt (szintén jelen, nem lehet belátni a gépházba)
    és még ugye ott az a réteg aki egy videókartyat csak csak kicserél de egy komplett újraepitesnek nem áll neki.

    sztem nem elvárható a ház cseréje.

    Az emberi hülyeség határtalan... De ha megfigyelő vagy egész szórakoztató.

  • UMbikes

    csendes tag

    válasz Mikeee89 #34 üzenetére

    Fractal Design Focus G Minit [link] faragtam át nappalibutor kompatibilissé. Kikerült a lemezolvaso fiók, kapott egy venti tartó konzolt és egy plusz 80as ventit előre. Plexi helyére és előre nádfonat került porszuro szivaccsal. Meg az egész le lett tüsszentve fehérre.
    Hát közel sem tökéletes, de amikor készült még nem volt fractal north, meg fa panel corsairre. [link] [link]

    [ Szerkesztve ]

    Az emberi hülyeség határtalan... De ha megfigyelő vagy egész szórakoztató.

Új hozzászólás Aktív témák