Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robiwolf

    csendes tag

    Üdv mindenkinek!

    Az lenne a kérdésem, hogy ha valaki rendelkezik vodás SIM-el és új telefont vásárol hozzá a Vodánál (kp-ra), akkor meylik árat kell figyelembe venni? Itt értem azt, hogy a készülékek ártábláin van Alap ár, az Akciós ár (ez persze rám jelen esetben nem vonatkozik) és végül a Vitamax... Nekem SIM nem kell, csak készülék... Ebben az esetben akkor az alap árat kell majd megfizetnem?

    A másik kérdés... Miért olcsóbb a telefon alap áron, mint Vitamax csomaggal? Számomra ez elég furcsa... A fordított esetet még megérteném, hiszen a szolgáltató nem telefonok eladásábol próbál megélni, tehát ad némi kedvezményt a készülékből, csak hogy megvegyék és végül a szolgáltatásokon keresztül bevételt generáljanak. Itt viszont olcsóbb csak a készülék, mint a készülék és a szolgáltatás... Például a Galaxy Mini alapára most 29990Ft, a Vitamax ár pedig 32990Ft. Na már most, ha valaki bemegy és vesz egy ilyen készüléket alapáron, majd kér egy SIM-et, ami 1Ft, akkor röhöghet a markába... Nem akarok nagy vitába belefutni ezzel kapcsolatban, lehet csak félreértem a dolgot (nem hiszem egyébként), de nekem elég furcsa üzletpolitikának tűnik ez az egész.

    A felvilágosítást (inkább csak megerősítés kell ide) előlre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák