Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • randras_83

    addikt

    válasz sarasota123 #43199 üzenetére

    Jaja 50-es lesz a barátod, a 18-105 max csoporthoz, a 70-300, meg...hát nem lesz sok időd cserélni.
    Nyomni kell a képeket, aztán hajrá. Tuti, hogy imádni fogják. :K

    https://www.flickr.com/randras83/

  • Throme

    veterán

    válasz sarasota123 #43199 üzenetére

    Úgy látszik manapság egyre kevesebb esküvőfotós olvasgatja a fórumot.
    Korábban aki ilyen témával jött, hogy esküvő, és ingyen, és havernak....stb., leoltották mint állat, hogy ezért hígul a szakma, meg elveszik a hivatásosoktól a melót, és sok egyéb más.... örülök, hogy nem kell ilyeneket olvasgatni.

    Engem eddig egyszer kértek meg, hogy fotózzak esküvőn. Van "nagy" "profi" gépem azzal tuti jó képek lesznek.
    Kívülről így nézett ki, de valójában nekem is haszonló cuccom volt mint neked, de rendes vakum nem.
    Mondtam is a haveromnak, hogy a házasságkötőt nem vállalom. Meg kellett győznöm őket, hogy nekik így sokkal jobb lesz. (templomi nem volt szerencsére, ott elvérzett volna a cuccom)
    Az szerintem az igazi para. Ott nincs olyan, hogy húzd fel légyszi még egyszer a gyűrűt, meg csókolj újra légyszi :N . Csináltam pár képet, de figyelnem kellett a hivatásos fotóst, hogy ne zavarjam a munkájában, az a párral lett volna kib@szás.

    Vacsorán meg lőttem ami a csövön kifért. A beállításokat vizslattam, hogy ne legyen elállítva valami.
    Valamint csináltunk kültéri fotókat is.
    Szerencsére születtek elviselhető képek, amit itt egy fórumon biztos szétcincáltak volna atomjaira, de a kompaktos fotókhoz szokott átlagembereknek simán elfogathatók lettek.

    Mégegyszer nem nem csinálnám, max úgy, hogy nem én vagyok a fotós, csak egy ember a tömegben, akinek van fényképezője.
    Az egész arra is jó volt, hogy rájöjjek milyen nehéz esküvőt fotózni. A beállításokkal tisztában kell lenni, és gyorsan alkalmazkodni, és sok ötletet se árt belevinni, ami szintén nehéz, mert ezekkel lehet feldobni a dolgot, hogy kicsit más legyen a turista fotókhoz képest, mikor mutogatják az albumot.
    Szerencsére az ismerőseim már házasok, megúsztam... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák