Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • martonx

    veterán

    válasz Sk8erPeter #1357 üzenetére

    Ez igaz, csak engem zavar, hogy akármikor benézek, mindig látom, hogy MySQL topikban esemény volt, aztán ide kattintva látom, hogy már megint egy 800 soros hsz. érkezett.
    Persze azon el lehet témázni, hogy mi illik ide, meg mi nem. Szvsz a hogyan kell mysql-t telepíteni, meg miért fut le hibásan a select * from table lekérdezésem nem illik ide, mert aki ilyet kérdez, az meg se próbálja az agyát / guglit használni.
    Ugyanakkor van az a szakmai mélység is, ami szintén nem illik ide, egyszerűen nem hiszem, hogy egy olyan komplexitású feladat, aminek a normális megfogalmazása, példa adatostól, egy - két alap lekérdezéssel több A4-es lapot venne igénybe, annak a megoldását egy fórum keretein belül kellene kiszenvedni.
    Ráadásul most borítékolom, hogy a megoldás sem egy húsz soros sql script lesz a végén, ergo a topik tényleg semmit nem fog profitálni belőle.
    Apollo-nak valóban nagy riszpekt érte, hogy ingyen ennyit segít, nem is ellene szólt az észrevételem, csak jeleztem, hogy ha ennyire ráér, meg ennyire érdekli a probléma, akkor vegye fel a kapcsolatot direktben szmegma-val, aztán skypeozzanak, emailezzenek, oldják meg egymás között.

    Én kérek elnézést!

Új hozzászólás Aktív témák