Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz upszilon #11449 üzenetére

    Számomra a lélektani határ 1,8 kg, ennél nehezebb notebook-ot nem hurcolászok, csak ha nagyon muszáj. Szerintem sokat számít a megfelelő táska, én pl. jól kiegyensúlyozott hátizsákokra (Lenovo Backpack, Logitech Kinetik) esküszöm. 2 kg fölötti notit cipeljen az, akinek két anyja van.

    A Lifebook P7120-nak egyébként 5-6 órás akkuideje van + lehet az optikai meghajtó helyére is tenni akkut, azzal együtt 8-10 óra.

    Nem szeretem az Atom-os gépeket, mert konkrétan egy ULV Pentium M procis gép nem fogyaszt sokkal többet, de sok szempontból jobb. Részemről most egy Thinkpad X41 tablet van hurcolászásra, az mondjuk a lélektani határnál van a 8 cellás akkujával, cserébe kárpótol a tablet PC mivoltából fakadó sokoldalú használat és a gyönyörű, jó betekintési szögekkel bíró IPS kijelző.

    Valaki egyébként elárulhatná, hogy az Atom CPU-s gépekhez miért mindig 32 bites oprendszert adnak, pedig (elvileg) 64 bites processzorok. :)

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák