Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • toldy

    őstag

    válasz akom #7932 üzenetére

    Milyen vga-t akarsz a gépbe rakni? Mert a Chieftec BT-02 is jó választás lehet, 15k táppal együtt. Szerentem a codegen ház nem jó választás, legalábis ha késöbbiekben fejleszteni is akarod, akkor mindegy ha bt-02t veszed, jelenlegi igényeknek az is megfelel.
    ( vagy elvileg van aprón egy q08, na az a késöbbiekben fejleszthető lenne).

    Ja, amd itx, most nem tartom jó ötletnek ( újonan, ha vannak hozzá cuccok az mást téma), ebben a hónapban indul a LIano ( elvileg, fm1 tokozású). Azt érdemes megvárni és megnézni.

    [ Szerkesztve ]

    Az élet nem habostorta.

  • zodo

    nagyúr

    válasz akom #7932 üzenetére

    Bocs. Azt hittem mert mindig így kezdődik. :)
    Usb3 sebessége nem sokkal nagyobb mint a 2-é ha jól tudom, viszont drágák az eszközök hozzá. Javasolt az e-sata használata.
    Kialakuló félben lévő konfig (#7941) jó lesz max. a ház esetében ha esetleg alacsony hűtővel szereled akkor ránéznék a Spire PowerCube házra , igaz ehhez kapsz egy 300Wattos SFX méretű tápot is. Vannak egyéb néven futó testvéreire de felépítésük ugyanaz csak előlapban térnek el egymástól. Ára kb. 11-12k

    (#7929) kisza25

    Nem rossz de csak a távirányító miatt venném ha Inteles lapot keresnék.
    3D-s extra (szemüveg) gondolom csak vakítás.

    (#7931) kisza25

    Úgy látom most ez lesz a sláger hűtő design.
    Nekem nem jön be. :(

    (#7944) csƵ

    Szerintem, leégés. :DDD
    Felteszik egy alacsony fogyasztású procira ahol épp csak megfelelő hőfokokat mutat egy hűvös szobában és terhelés alatt még hangos is. Szerinted?

    Szerk: Hazaérkezett a CFI házikó. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák