-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#22145024
törölt tag
válasz
Pista0001
#11252
üzenetére
HookR-nél a pont!
Ha nagyon pontosan akarsz hajlíttatni, akkor okvetlen kérdezd meg hogy milyen rádiusszal hajtják az adott lemezt az adott hosszon és hogy az mit "emészt fel" a kiterített lemezből.
És a tervezésnél úgy csináld, hogy minimum +/-0,5mm legyen a tolerancia.
(én soxor kaptam 1mm-es eltéréssel is darabot, ha nem ezrével kellett gyártani, mivel nem volt "kedv" a beállásra. A monitor előtt meg könnyű okosnak lenni, hogy csináljanak próbahajtásokat; a gyakorlatban egy-egy darabokhoz csak saccolnak legtöbbször)
Ezen egy kicsit segít, ha eleve olyan lemezt választasz, amit jól ismernek és napi gyakorlatban vágják, lézerezik, stancolják, hajlítják.későbbi hsz.-ben írod, hogy hajlítod a hőcsövet. Ezt a fajtát konkrétan hol árulják és a gyáriakhoz képest mennyivel rosszabb (?) a hőszállítása?
Új hozzászólás Aktív témák
- Playstation 5 lemezes // Számla // Garancia //
- 8Gb DDR3L 1,35V 12800u 1600Mhz RAM-ok, több db
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- LG 27GS60QX-B - 27" Ívelt VA - 2560x1440 2K QHD - 180Hz 1ms - AMD FreeSync Premium
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3940, 100% Akku
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




