Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz _seth_ #4905 üzenetére

    Eleg massziv: [link]
    A fej nem kicsit tulzas de igy talatam ra :) Ugyanakkor massziv es nagyon finoman mozgathato.
    Az allvany is jo szinten, kicsit kopottabb de semmi ami a mukodeset befolyasolna nem serult rajta, sot a taskaja, vallpantja, leirasai, szerszamai kulon tokban. A fejhez ket hosszu cseretalpat is kaptam, ahhou doboz is van.
    16 volt az allvany es 18 a fej a 220voltban.

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

  • Fotonhámozó

    senior tag

    válasz _seth_ #4905 üzenetére

    Nekem Giottos MT 9360 van MH 5001-es fejjel. A 9360-as és 61-es a lábfelépítésben tér el egymástól, a 60-as 4, a 61-es 3 szekciós. Emiatt utóbbi kicsit magasabb alaphelyzetben. Masszív, strapabíró állvány, 2 éve nyúzom a sajátomat, eddig semmi baja. C 650D-t portrémarkolattal és Tokina 11-16-tal vagy Canon 70-210-zel még nagy szélben is képes stabilan tartani függőleges középoszlop esetén. A 8 kilós névleges teherbírását ha megfelezem, még akkor is messze van ez a kombináció a megengedett terhelhetőségtől (cserébe nem ez a legkönnyebb tripod a piacon). A kivehető, megfordítható, dönthető középoszlopa időnként jól jön. Két (három) dolog van, amit negatívumként tudok felhozni:
    1: a lábak csavaros rögzítését kesztyűben kicsit nehézkes kezelni, patentzáras megoldás jobb lenne.
    2: ha felszínközelből szeretnél fotózni, akkor a középoszlop forgathatóságát blokkoló szorítórész hossza miatt vagy kénytelen leszel a középoszlopot megfordítani vagy ferdén használni. Ekkor azonban - ha a középoszlopot hosszúkihuzatosan használod - nehezebb géppel beremeghet.

    A farkas imádott olvasni, zabálta a könyveket. Ezért ette meg a nagy i-t és a piros k-t.

Új hozzászólás Aktív témák