Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    válasz Swami #82018 üzenetére

    Mi volt a gond a tlc c835-el? Én a c845 szintén 65"-al szemezek.
    Kezdtem magam rábeszélni a lg 65 c2-re de elolvasva az oled összefoglalót elbizonytalanodtam. Tul sok macera tul sok kockázat van velük. Nem lehet áramtalanitani se mert bizonyos időközönként regenerál javit vagy nem tudom. Szóval arról letettem de én monitornak keresek tv-ét neked ha csak filemzni kell pár órát lehet jó és kihuzza egy darabig hiba nélkül. Én ennyiért nem kockáztatok tul sok a negatív tapasztalat az lg oled hiába csábít a gyönyörű kép. Nem tudom milyenek az új samsungok de az ismeretségi körben sokan gariztatták őket meg olvasgattam is rola mostanába is neten hogy nem a legmegbizhatobbak. De lesznek itt okosabbak tőlem nekem ez csak a jelenlegi benyomásom és meg lehet gyözni az ellenkezőjéröl is. Nekem jelenleg a c 845 a legésszerübb választás. Mindenki!? Akkor ez jó sok órás monitor használatra?

    [ Szerkesztve ]

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák