- Melyik tápegységet vegyem?
- Vezetékes FEJhallgatók
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Milyen házat vegyek?
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- TCL LCD és LED TV-k
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
-
PROHARDVER!
Milyen SSD-t vegyek? Mielőtt kérdezel, kérünk az összefoglalót olvasd el! Ha ezt végigolvastad, de még mindig nem sikerült dönteni, akkor amikor kérdezel, kérünk, feltétlen tüntesd fel az alábbi adatokat!
Új hozzászólás Aktív témák
-
dugo_
veterán
válasz
4264adam #43257 üzenetére
Bele (átalakítóval), de nem biztos, hogy bootképes lesz róla a rendszer. Az a laptól függ.
Milyen teszteket olvastál és miben kéne gyorsabbnak lennie? Töltési idők nem fognak rövidülni, csak a nagyobb fájlok másolásakor jön ki a nagy szekvenciális sebesség előnye.
http://techreport.com/review/30813/samsung-960-pro-2tb-ssd-reviewed/5
-
ggbuffon1897
őstag
válasz
4264adam #30310 üzenetére
aqua-ba csak ez az 535 van készleten úgyh akkor azt skippelem
(#30309) droid16 : ezt nem is tudtam, akkor valszeg marad az
egyébként gyakorlati kérdés: mivel öcsém gépébe lesz, neki csak sata2 van..mindennapi használat során elsősorban bootolás stb okoz ez majd vmilyen hátrányt? Gondolom az írás/olvasásnak elsősorban ott van jelentősége, amikor az ember orr-ba szájba másolgat stb.
jakos73: nem nagyon látom feltűntetve aqua-éknál h van hozzá beépítőkeret :-/ mondjuk igazából lényegtelen, elállhat az a gépház alján is, úgysincs benne semmi mozgó cucc
-
jeni
félisten
válasz
4264adam #20950 üzenetére
Üdv
Ár érték arányban a 120GB SSD a jobb vétel, nagyobb életciklussal rendelkeznek, és nagyobb tárhely a gazdaságosabb. A 64GB előbb utóbb hamar betelik,amúgy Kevésbé tartósabbak a kisebb SSD-k mint a nagyobbak,mivel kevesebb cellára több adat írás történik,így hamarább amortizálodnak el.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Tudástár Az SSD kondíciója, tények és tévhitek
- Tudástár Windows 7/8/10 SSD-vel! Hogyan is?
- Elemzés Milyen SSD-t vegyek?
- Elemzés Átfogó elemzés az SSD-k természetéről
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U757 - i3-7GEN I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I Cam I W11 I Garancia!
- AKCÓÓÓ!!! Panasonic CF-XZ6 AIO all-in-one laptop tablet 2k touch i5-7300u speciális ütésálló
- Azonnali készpénzes AMD CPU AMD VGA számítógép felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
- Bomba ár! HP 250 G8 - i5-11GEN I 16GB I 512GB SSD I HDMI I 15,6" FHD I HDMI I W11 I Cam I Garancia!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RX 7700 XT 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest